[Tutorial] Kako pronaći dobru expired domenu

@Melem haahhahaha brat je najjaci ja pijan jos citao ovo, a znam koliko ima snage :joy: dosta puta sam s tobom pricao da imam u pola te volje, koju ti imas…100% bih milioner bio.

Ali upravu je anja fkt zeznuto za skontati sta si sve napisao haha

2 Likeova

Ovo za expired domene nije komplicirano. Ima toliko toga sta se moze radit, pogledaj na njihovoj stranici. Mada to je bilo dobro prije recimo spam na blogove sto ne prolazi vise.

Mora full cijena i za bosance :slight_smile:

1 Like

Ako neko želi jaku expired domenu hr agencije razvoja varazdinske zupanije PA 24 DA 24 azra.hr ko bude brz neka registruje i preproda :smiley:

2 Likeova

jbg :smiley: i ja pripit serem po forumima A brat znas da ja sa ovom enegijom i jesam taj :wink: sto bi 100% bio

1 Like

ma skupa hrvatska, u rs uzmem boga oca za jendu u hr :smiley: a trziste 8 miliona

edit: eno stoje sportske-novosti.hr od jutanrnjeg lista dzaba :smiley:

Ovom tutorialu treba bump.

Rankz ne radi na zalost. Ali sa namescom nadjoh dva domena s ovom tvojom metodom, koja bih mogla redirektovati na sajt za challenge. Jedan domen je dž i ima samo taj jedan jedini, ali mnogo dobar link, a druga kosta 295 $, i ima vise dobrih linkova, relevantnih, do koji se ne moze doci inace. Beklinkovi vode na homepage, tako da mi je na listi kandidata. Istekao odavno doduse, al mislim da valja jos

1 Like

Ej ako ti treba info o dobrim domenama koje su sobodne i free javi se. Ali imam samo ogromnu listu rs,hr,ba,mw

Ako je kinez uzeo bjezi od nje :grin:

Ako vas zanima kako radi sistem sa starim domenama idite na:

IdemVan.hr

Pa javite sta ce da vam otvori. Ovo je nas poklon klijentu. Inace domen ima top linkove i slicnu tematiku.

Daj tu listu da proberemo ako sta valja.

1 Like

Sati i sati vremena u ulozeni u komplet listu. No way da je cijelu objavim. Nedavno sam objavio 200.

Daj nishu. Posaljem ti par.

Daj sta god da vredi, da ima fine linkove :slight_smile: Po mogucstvu .com .net .org. Hocu reci bez nacionalnih ekstenzija.

1 Like

Ja se javljao za listu ne znam da li sam seen dobio barem :’)

Ajde PM pišem pa ako imaš nešto proslijedi, ako postanem milioner sjetim te se :stuck_out_tongue:

EDIT: Eto sad ne mogu ti se na PM javiti…

1 Like

Takve sebi zadržimo. Ali ti iz iskustva mogu reci da npr .rs stari domeni sa tematikom digitalni marketing rade posao na stranom sajtu.

Javio sam ti s a ne kuzim gdje sam seen poslao? Dijelio sam po fb grupa viberu i i ovdje

ja se ne bavim više sa ovim, previše mi vremena oduzima kad krenem kopat domenu, pa sam batalio, a i poprilično je sužen izbor i mnogo zagovnanih domena još mi je sve nekako neizvjesno sem neke vrlo dobre solidne domene, ali takve je prava rijetkost naći. još je ahrefs smanjio bulk domain check sa 200 na 50 (bar je tako u ovoj verzija ahresa na flikoveru). još rankz ne radi za 20k domena. sad ako bih tražio domenu bih pogledao samo godadi aukcije i one closeout domene, primjenio bih par filtera na onom sajtu expireddomains net i toeto. ne vjerujem da bih imao volje za ič više od toga, pa čak i za to nisam siguran da ću više raditi.

Ni to s GoDaddy i aukcijama nije nista ugodnije, cini ti se.
Nadjoh mogucnost kod Namechep. 5000 domena se moze provjeriti odjednom. I prepoznaje ih sve, ali sporo… Pa ako kome zatreba:

https://www.namecheap.com/domains/bulk-domain-search/

Ima i kod GoDaddy. Prepoznaje sve domene, 2000 domena limit, ali puno je brzi od Namecheap:

https://www.godaddy.com/en-uk/domains/bulk-domain-search

Pozdrav vidio sam da su se neki ugasili a neki traze novac za vise od 20 domena po provjeri. Ima li kakvih novosti gdje je sad najbolje traziti provjeru za veci broj domena? Gdje vi provjeravate?

Pronasao sam dobru domenu na sajtu expireddomains.net , pise da je u vlasnistvu Namecheap-a i da je cena 15$, da li moze neko da me posavetuje kako da kontaktiram Namecheap ili direktno da kupim domen za 15$ ?
Druga stvar jeste ovo,
image
ovaj domen ima 992.6 K, da li je to ok?

1 Like

https://www.namecheap.com/market/auctions/

Odes tu i izbidujes je.

Taj Majestic global rank je skroz nebitan.

2 Likeova