[Tutorial] Kako zarađivati od Youtubea

Nemam vremena od drugih obaveza, kad dodjem do stadijuma da imam solidan polu pasivan prihod onda cu da se posvetim snimanju hobija gde nece da mi bude primarni cilj monetizacija.

1 Like

Sad u 2020, u vezi youtubea, prvo se napravi youtube account pa se onda uploadaju videi i onda se čeka za invitaciju za monetizaciju ako se ne varam?

Dali se za to vrijeme smije napraviti adsense account i posložiti način isplata?

ovako sam ja nesto ispalnirao da bi bilo dobro a i korisno evo jedan moj video koji sam radio a ima ih mnogo na kanalu mislim da je ovo dobra ideja sta vi mislite? https://www.youtube.com/watch?v=E0IjJnlkwMs

Dali se treba otvoriti firma ako se želim baviti youtubeom ili novac mogu primati na osobni račun, kako to ide oko poreza itd?

odakle si? …

iz Hrvatske sam…

Što tebe muči odakle sam, pitanje je dali se treba otvarati firma za bavljenje Youtubeom ili ne.

pa pitao si kakvo je stanje oko poreza a to se razlikuje od države do države, u bih možeš kao fizičko lice primati novac iz inostranstva ali trebalo bi platiti poreza 10% … u hrvatskoj je taj porez drugačiji kontaš

svašta

2 Likeova

Šta te briga odakle je čovjek. Jednostavnije je bilo da mu napišeš zakone svih država, nego da mu postavljaš ovako intimno pitanje.

6 Likeova

baš vala, i ja sam sebe nekad zaprepastim koliko intiman mogu biti sa nekim

4 Likeova

od youtuba da zaradis 100e platit ces porez…ti “freelanseri” bas placaju svaki dio… pricao sam vec u jednom postu za 2 popularna BH youtubera