[Tutorial] Moj put do $100 dnevno putem Facebook Instant Articles

Zašto misliš da ces zaraditi vise od programa koji placaju po pregledu nego od adsensa? Hehe, logicno ti razmisljas, bolje da se plati svaki puta kada netko dode ne web nego kada klikne ali ne ide ti to tako, ti ti za tisucu prikaza dobijes koji cent, a za klik na adsensu mozes puno vise. Od ovih programa po pregledu ne mozes dobiti ni 10% koliko od adsensa zato jer su jednostavno losi i jedino mu affiliate ili face mogu parirati ostalo je smijesno.

1 Like

Što se tiče gaminga, jaka je konkurencija i treba ulaganja, a reklame trebaju biti vezane za gaming opremu, takmičenja i sl. Uglavnom, glavna stvar što se tiče tih gaming mreza jeste da kontaktiras popularne profesionalne gamere, ili vloggere, koji će reklamirati stranicu i koji će biti aktivni na njoj.

1 Like

jedini koji plaćaju po pregledu su popunder mreže, a oni slabo plaćaju u toj niši i ne želiš popundere da prikazuješ toj vrsti publike :smiley:

1 Like

Sviđa mi se kako razmišljaš, ja bi evo ako Bog da trebao početi raditi u jednoj firmi u Sloveniji od plaće planiram ulagati u internet biznis, ljudi nisu ni svjesni kakve se pare vrte na netu ako znaš gdje uložiti…pozz od mene i sretno u daljem poslovanju…

1 Like

Jel netko povezao blogger sa instant articles? Napravio sam blog sa 7 članaka i spojio sve prema uputama. Međutim pod production articles mi se ne pojavljuju članci. Zna li netko u čemu bi mogao biti problem?

Ipak se rucno trebaju dodati, preko wordpressa očito ide sve automatski… Sad čekamo odobrenje, koliko dugo ste vi čekali?

1 Like

Veliki pageovi cekaju od 5 do 10 minuta, ostali i do ona famozna 3 RADNA dana

Da li je neko probao dodati 2 web-stranice na jednu facebook stranicu?

evo sad nešto gledam ovaj insights, koju publiku od ove dvije biste vi uzeli? i valja li ovo šta, ovo komentari, lajkovi itd.?

ova druga jeste bolja ali je manja, 90k ljudi a ova druga milion i po … ova druga mi je preuska niša, ne znam šta bih radio jer nemam baš puno contenta za tu nišu, mada nema ni konkurencije … šta da radim? :smiley:

Ako skupljas lajkove uzmi siru publiku.

1 Like

Kakav vam je cpm za domaće lajkove(Hrv, Srb, BIH)?

Da li probao neko ovo ili procitao negdje da je moguce?

u medjuvremenu sam nasao nesto jos bolje

hocu od pocetka da gradim za IA

@Olaf

kako mislis dodati 2 web stranice na jednu fb stranicu? gdje dodati?

Zna li neko, jel ziv onaj @BigTruck ? Kolko li para sad mlati. :smiley:

on je sad na nekom egzoticnom karipskom ostrvcetu i jebe mu se za nas

1 Like

Bas sam to hteo da kazem… :smiley: Realno, neko ko je zaradio 75 000$ za mesec, pa aj bih sad bio na Maldivima. :smiley:

samo da se ne oda kurvama i drogi :smiley: mada ne znam ni koje je godište, možda je prevazišao to :smiley:

Mislim da spojim još jednu web-stranicu sa ovom jednom FB stranicom. Znači da sa 2 web-sajta dijelim linkove na jednu fb stranicu.

Mislim da u IA postavkama mozes upisati samo jedan URL po FB pageu, te postaviti FB kod u HEAD za taj isti url. Pretpostavljam da je FB na taj nacin ogranicio bezbroj razlicitih URL-ova da se kao IA postavljaju na jednom jedinom FB pageu

@Q_Line A jedan web sajt moze da sluzi za vise facebook stranica, ako sam sve dobro ukapirao ? :slight_smile: