[Tutorijal] Kako povezati YT kanal na Adsense kada je gmail nalog razlicit

Neće ali radim videe od slika, to uvijek može biti problem. A imam jednu restrikciju već jer sam ubacio pjesmu Tomislava Bralića u početku sam mislio da je to normalno.

Ovako, nisam vidio video jer mi ne treba. Uglavnom:

Prije nekoliko godina sam uradio slijedece:

adsense: [email protected]
youtube: [email protected]
youtube2: [email protected]

Povezao sam bbb i ccc sa aaa. Kako prije vjerujem da sada moze, ali prije hr nisu mogli monetizirati, ali se jako lako to zaobislo tipa stavim pod bbb i ccc drzava usa ili koja god je podrzana za monetizaciju, povezao sa aaa, i vratio na bbb i ccc drzavu hrvatska. I do dan danas radi bez problema iako se nebavim youtubeom cisto onako 1 video svako 3-4 mjeseca i tako to stoji godinama i imam 9€ na adsense. Sada jeli se moze ovako i dalje uraditi ili su ukinuli neznam.

Mozes uvijek da uzmes neku drugu reklamnu kompaniju.

Ako imam povezana 3 kanala sa adsensom i na svakom dobijem po jedan strike, jel to adsense ban ili treba 3 strike-a na jednom kanalu za ban?

To sam i ja pitao u prošlom postu. Ako netko zna molim odgovor.

Da izgleda da se zbraja i da u slučaju 3 strikea se gase svi Youtube kanali i adsense.

Thanks Peggy, but has this ever happened before? (However, your second YouTube channel might be terminated, since the copyright strikes would be against you, not just your channel.)

I’ve seen in the forum here that strikes follow a person, not just a channel.

Your best bet is to be sure you are not uploading any copyrighted content.

Sada imam drugo pitanje. Ako uklonim adsense sa Youtube kanala, dali s time mičem sve poveznice između adsensa i svakog od kanala?

…da ne otvaram novu temu…
Ako netko ima vise adsense naloga, nebitno jel na ime od druga, brata, zene …
Na koje stvari treba paziti, prepostavljam da se ne smije logirati na account sa istog racunara, nego sa druge ip adrese, drugog racunara, browsera, windowsa…
i sto jos ima sto treba paziti?

Ja se godinama logiram na 2 adsensa sa istog kompjutera.

Još jedno pitanje. Dali kada aktiviram monetizaciju na mom kanalu moram za svaki video dodati da zarađuje ili automatski svi zarađuju? Pitam jer kada dodajem novi video ima opcija gdje me pita dali želim monezitirati ovaj video.

Svaki posebno video se monetizuje

Video bi bio bolji da si koristio zoom prije klika jer se zaista slabo vidi. Naravno može se skontati ali profesionalnije bi bilo da si koristio zoom.

Imaš negdje u opcijama, da nemoraš potvrđivati za svaki video monetizaciju, nego da idu svi automatski… Samo podesiš kakve raklame hoćeš…