Tutorijal za adult zaradu

Kako da povecam posecenost na blogu ?mnogo malo zaradjujem,i treba mi pomoc oko prebacivanja para sa juicyads-a

Kupujem adult traffic, moze biti i pop-up ili pop-under… zanimaju me samo oni koji mogu dostaviti preko 10.000 unique posjeta dnevno. Placam od $1 do $3 po 1000 posjeta, ovisno o trafficu kojeg imate na sajtu, a u svakom slucaju platim vise nego plugrush.

Kontaktirajte me na email [email protected] ili Skype: jimbeam789

Kako da povecam posetu sa googla?anja pomazi

Devojke bas vole ovaj tip zarade i sajtova :slight_smile:

mali dodatak, posto ne spavam a ima novosti svakakvih u vezi ovog vida zarade. Sada na vecini sajtova imam 2 plugrush reklame i 2 juicyads i mnogo je bolji plugrush ipak drzim i dalje juicy jer dobre pare dobijem kad prodam baner.
posjeta je na par sajtova mi znatno pala, ne mogu reci ali sumnjam na plugrush tj na mobile redirect koji im je podesen na banerima. Mada pala je posjeta i na jednom gdje nije bilo plugrush mobile redirekta. na ovom jednom sajtu na kome ima samo 20 postova ima oko 6000 pregleda svaki dan, a na njemu nemam floating ads ni mobil redirect ni popunder, al jebiga ako to sve pogasim zarada ce biti losa. dok jedan koji je pun reklama stoji na solidnih 7000. 3 sajta su pala na po 1000 pregleda sa nekih 6000. Ukinuli su mi blog na bloggeru sa 15000 pregleda dnevno i jos je taj blog donosio 5000 pregleda preko linkova u slikama jednom sajtu. Standardno, mada sam mozda pogrijesila sto sam stavila reklame na blogger. Trebala sam mobil redirect i linkove po slikama. Doduse ne bi uzela nekih 700 dolara vec 150 al bi mozda blog ostao ziv.

sto se tice dovodjenja posjeta ne znam sta bi vam rekla, svasta pokusavam i ne znam sta prolazi i do cega je da li do linkova, da li do teme, da li do nemanja erora na webmaster tulsu, do teksta u postovima… linkovi na stari nacin sve slabije rade. zanimljivo je da cu neki blog na bloggeru sa 60-70 onako osrednjih linkova dobijenih putem blog komentara lakse progurati na guglu nego sajt sa istim sadrzajem i brojem linkova. e sta je tu caka ne znam. imam teorije a nemam ni vremena ni volje da razglabam o njima. ne znam da li je neko primjetio da gugl u zadnje cesto za neke hard pretrage izbacuje neke sajtove koji nit su adult nit imaju puno veze sa upitom osim mozda poklapanja u jednoj dvije rijeci. Ja jedini nacin na koji mislim da ce zarada bit vazda tu je da se ima u opticaju bar 30 40 sajtova. jer kad padne kod 3-4 sajtova zarada tu ce bit ostali da vade. a ako se neki sajt ne probije onda ce opet bit ostalih da ih vade. Ja bih vam mogla preporuciti jos pravljenje sajtova na njemackom jeziku zbog velike cijene mobil redirecta, nemojte da vam prepreka bude jezik jer ko da je bitno sta pise iznad ili ispod klika, malo pogledajte druge svapske sajtove, malo prepisite malo izmjenite. Pitaju me ljudi kako dobiti posjetu za neke fraze na eng gdje se niko pametan ne bi gurao. izucavajte malo koje se fraze traze keyword planer, koja fraza nije pokrivena u guglu, to vec mozete jednostavnim pogledom na gugl odrediti kad ukucate frazu, a ako ne mozete onda cackajte.

interesuje me da li je iko ko je poceo da se bavi sa ovim nakon mog pisanja postigao ikakve rezultate.

1 Like

samo udri texta unikatnog na postove i bice posjeta, sprema se google update u martu pa sretno ljudi :slight_smile: PR vise nije ni bitan toliko koliko unikatan text… google you asshole :slight_smile:

pitanje. kako radis backlink, tj kako trazis stranice gdje ces ostavit backlink?

imam svojih stranica imam svojih blogova i imam listu autoapruve blogova

Sve pohvale u vezi tutoriala. Retko ko hoće da bude nesebičan i tako detaljno objasni neki vid zarade. Anja svaka čast. Da li bi mogla još malo detaljnije objasniti:

  • napravim listu gdje je autoapruve komentari (šta su autoapruve komentari - kako se rade ??)
  • da li postoji kakav video tutorijal ili u vidu slajda za Juicyads u vezi pop under koda i od mobile redirec,tj. kako se koriste za zaradu ( postavljanja reklama odredjivanje cijene i td.)

Sva ova pitanja su mi nejasna jer ništa nemogu pronaći na velikom Googlu, a sam način zarađivanja me je privukao kao i tvoja želja da što bolje objasniš sve nejasnoće. Unapred hvala i sve najbolje. Nadam se odgovoru na postavljena pitanja.

autopruv komentari su ti komentari koji ne zahtevaju odobrenje od moderatora, znaci nadji sajtove gde kad komentarises automatski se objavi komentar, a ne da cekas da ti odobri moderator, jer niko nece reklame u komentarima odobriti :smile:

registruj se na juicy ads i dobices dva koda, jedan za mobile redirect drugi za popunder i stavi ih iznad taga i to je to :slight_smile:

1 Like

Shimi hvala na kratkom objašnjenju. Jasno mi je za autoapruve komentare, a donekle i za juicy ads. Međutim, čitajući gornje članke vidim da ima komentara oko određivanja cijena za kupovinu tj. prodaju oglasa - banera. Spominju se i pop ap reklame, kao i različite dimenzije za korišćenje. Na internetu i na youtube nigde nemogu pronaći neki sadržaj koji bi ubrzao da što bolje shvatim princip rada Juicy ads, i malo mi je čudno da za Juicy ads (koji je dosta poznat jer je svi hvale na većini foruma i sajtova) da nema ništa na youtube u vidu nekog tutorijala. Hvala još jednom i sve pohvale administratorima foruma i njegovim korisnicima.

Registruj nalog na juicyads.com pa ces videti. Nema tu nikakve filozofije, mozes ti da oredjujes cenu klika a mozes i default da ostavis sto bih ti preporucio ako ne znas sta se koliko placa, a vremenom ces skontati. Imas razne vrste oglasa, razne velicine banera sto ces videti kad se registrujes i kad pocnes da pravis ad zonu :slight_smile:

Imam FB grupu od 45 000 18+ fanova, pa ako nekom može valjati za ovu rabotu neka se javi, da se dogovorimo.

Anja1: ICQ:602254885

evo mene sa novim vijestima i saznanjima kao i teorijama. u zadnje vrijeme pocela koristit i plugrush na mojim sajtovima i bila sam zadovoljna zaradom koja je cak bolja u prosjeku od juicyadsa. ali…
gugl mi je na vecini sajtova ubio posjetu. kazu ljudi da je gugl počeo sankcionisat sajtove koji imaju na sebi mobil redirekt. nije da nije bilo za ocekivati da ce gugl kad tad sankcionisati sajtove sa rediretima. izgleda da su se posebno okomili na sajtove sa plugrushom. po meni je i logicno bilo da ce se to desiti jer se svodi redirektovonje vodi posjetioce na stranice koje nemaju veze sa sajtom koji su mislili posjetiti. e sad naravno mene ne da je pogodilo nego mi je lose koliko mi je srezana zarada. ali sta cu moram se drzati pravila koja gugl odredjuje. samo ova novina ce skoro prepoloviti zaradu od adult sajtova jer cini mi se da sajtovi koji imaju vise od dvije reklame mnogo losije rangiraju na guglu sto opet smanjuje zaradu. takodje kolicina popundera moze pogorsati poziciju na guglu.

tako da bi svima preporucila da ne stavljaju previse reklama kao i da uopste ne stavljaju mobil redirekt jer gugl zbog mobil redirekta zna izbrisat sajt iz gugla.
sta preostaje? nisam sigurna da ce se isplatiti kao nekad imati adult sajtove, ali ja cu pokusati sto vise ugoditi guglu, samim tim i posjetiocima. nadam se da cu postici nesta, uglavnom javicu rezultaate.

ako ima pitanja postavite. sto se tice funkcionisanja juicyads stvarno je jednostavan (odgovor za aleksandru) popunder kod i mobile redirect kod (koji ne preporucujem da se koristi) se stavlja u head tag mada sve vam pise na juicyads. cijenu banera postavljas kakvu oces. neko moze zakupiti baner na 7 14 ili mjesec dana ako niko ne zakupi prikazuju se i dalje reklame normalno kao kod gugla.
ako ima pitanja pitajte i ako ima neko neka iskustva nova za podijeliti rado cu ih procitati.

1 Like

Hvala Anja. Nedavno je bilo objavljeno da je veliki G od nove Godine promenio politiku za SEO optimizaciju, i da više nepije vode keyword sniper i sl. tehnike kao što je doskora bilo. Uglavnom su postavili nova pravila za SEO, ali to je veliki G. Dosta korekcija i sankcija su uveli isključivo za rangiranje. Jedino je neki Nemac uspeo da pronađe formulu koja rangira sajt u top 10. Ovo navodim samo iz razloga da svi budu svesni na nove promene od G koje se tek trebaju otkriri.

gugl nije previse komplikovan nema tajni prevelikih, ali ako se postuju zahtjevi gugla nece se moći dobro zaradjivati od adult sajtova.

ovo su budalastine kao i to da anchor linkovi ne daju rezultate
ukucajte najveci car u guglu.
gugl samo nece stranice sa previse reklama sa preusmjeravanjima sa puno poundera i popapova gugl štiti sve one koji koriste gugl, bar pokušava… neki sajtovi promaknu kontroli, ali sve su bolji. ja ih ne krivim. primjetno je i favorizovanje bloggera cak sličan sajt sa njihovim reklamama će po meni bolje rangirat nego isto optimizovan sajt sa npr etarget reklamama, ali moze im se.

Mobile redirect se moze “zameniti” sa direktnim mobile urlom, imas u plugrushu, kada za neki domen zatrazis mobile redirekt i direct url. To je isto kao i kod pop up reklame, korisnik mora da klikne na neki url da bi mu se otvorio pop up prozor. Jedino programerski treba da resis, da kada korisnik dodje sa mobilnog, sistem to treba da primeti da umesto pop up linka za desktop, samo zameni sa mobile pop up-om .
Ja sam to uradio za moj content cash, ali ne zbog google-a, vec zato sto se korisnici na forumima zale da ne mogu da sa mobilnog vide nijednu sliku zbog te redirekcije.I samo sam stavio da se prikazuje jedan mobile pop up po korisniku dnevno tako da je to resenje. Dobijas i dalje mobile pop up, nema redirekcije, a korisnik mora da klikne na link da bi video sadrzaj.

Interesantna metoda, ali bih zelio nadodati nesto. Uz prodaju oglasnog prostora preporucam da promovirate jos neki CPA offer na uocljivom mjestu. Za adult su offeri obicno izmedu 2$ i 6$ po leadu ovisno o zemlji (za desktop traffic) i o tome dal je SOI ili DOI offer + mozete dodati popunder sa webcam offerom koji CPL placaju izmedu 2$ i 6$. Najbolje od svega je kad bi mogli dici svoje adult dating i webcam offere (white label). Garantiram vecu zaradu nego da samo prodajete oglasni prostor ;). Ako to ne mozete, a imate stabilan traffic, dugorocno je onda najbolje uzet CPS ili jos bolje revenue share i zaradivat cete puno vise.

Moja 2 centa :).

koju cpa mrezu koristis? ja sam na peerfly.

mozes li mi malo vise reci o ovome. Kako, sta, gdje…

Sta je CPS ili revenue share? kako se to uzima? ako moze pojasnjenje posto ne znam.