Tutorijal za adult zaradu

koju mrežu i koje offere promovišeš?

Uglavnom dating sajtove.

Ne znam sta da ti kazem za redirekciju. Nisam u adult vodama da bih znao da ti pomognem. Vidis da pokusavam da udjem al ti neces da.prodas sajtove :smiley:

:sweat_smile: Pazi kada sam ih do pre par dana hteo prodati. Cak mi je jedan lik (sa jednog stranog foruma) nudio 150$ samo za ta 3 domena, kao ne treba mu baza, samo domeni da uradi redirekciju… .
Na kraju sam odlucio da ih ne prodam.
Ono, vec mali jace od 2 god radim na njima pa mi zao da prodam.
Na kraju prve god su pravili svaki po 1k poseta i jedan je pravio skoro 10k poseta. Medjutim, posle google update-a sve se srozalo.

jel im live statistika? I da li ovo samo prikazuju klikove?

Luve je, pokazuje svasta nesto. Najbolje da se registrujes i vidia. A mozes da se javis i ref link da ti posaljem :smiley:

Ma nekad davno sam ja to napravio, cak i ima nekih 12$…nego i zaboravio dok ih ti ne spomenu ovdje, nisam ni bio u adulutu odavno, poredam sve ali ne vidim nigdje impresije samo klikove.

1 Like

Za impresije ne znam da li ima. Ima svakakvih segmenata, iskreno ja gledam onaj standardni i tjt. Nemam potrebe za druge.

1 Like

I ako mozes napisati koje offere stavljas, koji su ti se od njih najbolje pokazali.

Ne radim nista sto vi pominjete kroz ovu temu tako da offeri koje ja radim za ovu metodu ne bi bili korisni ovde.

Haha ma kod njih koji offer uzimas? Cam dating ili sta?

Pa za njih ti i pricam :slight_smile: I nije nista od ova dva sto si pomenuo :wink:

Aa ma bolan, ti govoris o njihovim landing? Ja stavio njihove obicne reklame. Pa tamo imas na offer ds biras iz koje ces…nismo se skontali :joy:

Pa da, saljem ih na njihov landing.

1 Like

Ja cu ih pokusati sa obicnim, inace kome se da. neka proba sa pederima. Tu moze biti love.

Na sajtu u sidebarumi stoje native njihove, solidan broj klikova imaju ali nesto ne konvertuju bas. Mada je ovo specificno sto ja radim, tako da bi sigurno bilo vise srece sa klasicnim adult sajtovima.

Bavi li se tko balkanskim adult sajtovima?
Imam ja nekoliko premium adult domena balkanskih

1 Like

Jel sljaka idalje ova metoda?

koja metoda? ova iz 2013. godine? mnogo toga se promijenilo ali je princip isti

adult sajtovi prolaze, treba ganjati niche, micro-niche sajtove … dobro odraditi opise, titlove, obratiti pažnju na SEO slika, tagove, kategorije, glumce i glumice … dakle za sve dobro odraditi SEO i može se nešto očekivati

kod adulta je dobro to što nema adwords reklama na prvoj stranici googlea … što je slučaj u drugim nišama :smiley:

Ja imam 3 sajta koje sam podigao na nekim bas jakim exp domenima ali traljavo ide, uzeh jos jednu bas jaku domenu pa cu i nju da probam. Ali ja samo uvezem klipove i tjt bez opisa.

1 Like