Tutorijal za adult zaradu

hvala, baš sam i njih našao. te sam se registriao, i malo prije dobio e-mail da mi je account odobren.

ja ću probati sa klasičnim sitem :smile:

Ja idem na PPS offere, payout je na njima daleko veci. Po jednoj konverziji je od 30-50$ ovo sto ja radim. Testiraj traffic, nikad ne znas sta ce da konvertuje.

1 Like

istina, svakako treba sve probati pa vidjeti što je najidealnije.

bok,

imam novo pitanje.

znači dovodio bi traffic sa facebooka. sadržaj na web stranici je normalan, jedino bi koristio adult reklame odnosno bannere. dali je to protiv pravila facebooka ili njih nije briga kakve je ja reklame imam ?

Na juicyads imas opciju da se prikazuju reklame koje nisu adult

da, ali da je protiv pravila facebooka takve reklame ili nisu ?

Kolika ti je dnevna poseta potrebna za ovih 20-30$?

Evo ti za maj. Saljem na Blogger i na svoj sajt.


Jeronimo034@ koliko imas sajtova? Je li to jedan sajt i jedan blogger blog za podrsku? Koliko je bilo potrebno za rezultate koj sad imas? Je li ciljas odredeni niche ili random sve redom kacis? Da li radis preko svog playera ili embedujes? Valja li ovaj hawkhost za ovu metodu? Metoda mi je jako primamljiva i razmisljam da se oprobam. Izvini za ovoliko pitanja ali ti imas svjeze informacije pa reko najbolje je tebe pitati. Lijep pozdrav.

Dva sajta, nisu video snimci u pitanju vec revjui. Odredjena nicha je u pitanju. Moze bilo koji hosting.
Rezultati su instant jer je takva metoda koju ja radim.

kako je monetizovan taj review sajt?

E ti si malo ovu metodu izmjenio onda, a cega review radis modela vjerovatno ili nekog odredenog offera? Sad sam zbunjen jbt ali ocigledno je jeronimo034 udario odlican twist na ovu metodu.

Vec sam napisao, CrakRevenue. Ne mogu da vam kazem metodu jer bulvalno jedini to radim. 100% je pasivno i od 700-1300$ bude mesecno bez mogucnosti da se povećava.
Revjui npr kao da trazis “best dating websites in US”. Bacite pogled. Isto je kao i svaki revju, best of.

2 Likeova

Svaka cast, jako lepi rezultati.
Ja recimo imamo skoro 10k pageviewsa i ne mogu predi 2-3$ dnevno.
Vecina poseta je US,UK, DE. Radi se o tube sajtu.

Pa razlicite stvari radimo. Ja bi postavljao PPS banere. Ako vec imas tier 1 zemlje onda to testiraj. Testiraj offere. Ili vidi koje offere postavljaju kod tebe advertajzeri pa onda ti to isto odradi.

1 Like

Nesto cu menjati, to sigurno. Nego sada pokusavam malo pojacati posetu. Ovo sa upladom videa na neke velike sajtove nije vise sigurnica. Malo, malo pa ugase nalog i obrisu sva videa koja su dodata.
Link building nisam radio, ali izgleda bez linkova nema ni posete.

Ja bas planiram da kupim par adult sajtova sa malom zaradom da vidim kako bi islo. Tako da ako neko prodaje neka se javi.

Ja sam planirao da prodam 3 komada. Imaju oko 400-500 poseta dnevno. Jedan momak je bio zainteresovan da uzme samo domene i da odradi redirekciju ka svom glavnom sajtu.
Ne znam koliko bi mi to donelo koristi da to ja uradim.

Posalji na pp sajtove, statistike i cenu. Da ne idemo dalju u off ovde da nas c3po ne zvekne.

1 Like

Nisu na prodaju, za sada. Ako se slucajno odlucim da ih se resim tebi prvom bacim poruku.
Nego sta mislis o toj redirekciji? Ima li to smisla ?
Pazi, ja tu mogu da linkujem svoj glavni sajt, ali sve mi je na istom hostingu, sve je povezano…ne znam koliko bi imalo smilsa i koliko bi mi to koristi donelo.