TVZ - Mobile Challenge Cup

Pozdrav,

evo za studente TVZ jedna zanimljiva obavijest kopirana s FB Fan Page
Tehničko veleučilište u Zagrebu | Facebook
Koliko vidim na stranici za prijavu mogu se prijaviti studenti sa svih smjerova strucnog i specijalistickog studija.

"Jeste li zainteresirani za BESPLATNE RADIONICE i vrijedne NAGRADE?

Bacite oko na tekst ispod i ispunite predprijavu kako bi Studentski zbor TVZ-a mogao procijeniti zainteresiranost i krenuti u organizaciju ovog zanimljivog natjecanja.

Što je to TvzMc2?

TvzMc2 ili TVZ Mobile Challenge Cup je studentsko natjecanje koje organizira Studentski zbor Tehničkog veleučilišta u Zagrebu u suradnji sa NetAkademijom i TVZ-om. Cilj natjecanja jest okupiti studente koji žele učiti i raditi na sebi, educirati ih, lijepo se družiti, napraviti mobilne aplikacije i na kraju podijeliti nagrade.

Zašto da se prijavim? Je li to za mene?

Naučit ćemo vas programirati za 3 različite platforme (iOS, Android i Windows Phone) ukoliko već nešto znate o programiranju ili ako ste totalni početnik održati ćemo vam radionicu osnovna objektnog programiranja. Radionice čija je komercijalna vrijednost preko 1000kn za sve studente su BESPLATNE!

Predprijaveu su na linku http://natjecanje.tvz.hr/ "

Vrijedi samo za studente TVZa ili baš sve ostale?

Vidim piše u tekstu “…za sve studente su BESPLATNE!” a odem na link za predprijavu i tad me pita koja sam godina studija i odjel na kojem su ponuđene samo stavke iz smjerova TVZ-a…

napisao sam gore, samo studenti strucnog ili specijalsitickog studija :frowning: