Twitter promovisanje

Bok ekipo,
Neki su mozda upratili neki ne, ali kak dobi banane na Fejsu. Presa san na Twitter, prva moja kampanja vise nego ocajna :slight_smile: Cilja san naravno USA, UK i Australija. Di je najveci cpc, no dobi ovakve rezultate puka san za sada 60$. Tu san negdi dobia cpc 0.06 na promociji. Mislin nije to toliko ocajno, sa obzirom koje zemlje ciljam. No rezultat zarade je ono sto je ocajno. Naime dobia san na Adsense od toga svega 2 e. Sto znaci da san u minusu 58 :slight_smile:

Eh sad pokrenuo san kampanju za website click, ne znan mozda san treba promocija tweeta, ali za sada testiramo.
Negdi oko 400 posjeta, sve je USA za sada. Ali ne kuzin kak ovako malo zaradi :slight_smile:

Bavi li se neko jos tweet promocijama, iskustva savjeti itd?

Ta cena ne bi bila losa za neko dropshipping ili Amz sajt. Sto ne probas to ako ti vec ide dobro sa promocijama na twiteru?

haha ne ide mi. Vidis da je prva :slight_smile: Ja san napisa dobra, jer mislin da je 0.06 dobar. Ocekivao sam bolji rezultat na Adsense. Sad vidin da nije bas, toliko dobra.

Pa pazi da radis dropshipping to gde imas zaradu 100% po prodatom proizvodu bilo bi ti isplativo i sa ovih 0.06$ sigurno.

1 Like

Na tweet engagements san dobia 0.01 cpc. Dok na website sa slikom 0.04$ ovo bi stvarno moglo imati dobre rezultate sa dropshiping i amazon. Ko ima nek pokusa. A sve je USA i UK.

A kako stojis sa pratiocima nakon kampanja?

Isto, nisan dobia folowere. Cak ni jedan, postajen i skeptican sto se ovih tice. Na 1.000 posjeta, iman svega tri klika…Na sajti di je na duplo manje posjeta sa fb bilo do 50 klikova…

Bas mi nije ovo realno, da na 4k unikatnih iman 10 klikova. Plus sajt ima registration formu, di se niko nije registrirao…Ne znan kakve oni posjete salju, ali mi nesto ovdi ne stima.

1 Like

P.S po sesiji mi je pv virovali ili ne 1, znaci udju samo na homepage. I to je prosto nerealno, jer je i sama tematika takva da moras kliknuti jos negdi…