U adsense statistici pojavljuju se nepoznati sajtovi

Da li vidis prazne kucice?

Da, vide se prazne “kućice”.

A koliko koristis firefox? Moguce je da browser prolazi kroz coockie syncing i da ce se reklame pojavit nakon nekog vremena. Inspectaj element, pogledaj da li se stvorio iframe reklame. Tesko mi je ovako reci, trebao bih na zivo pogledat o cemu se radi. Ako ti se reklame drugdje prikazuju, onda je vjerovatno problem s firefoxom. Kaj je tocno problem, tesko je mi je reci bez da vidim.

Reklame se pojavljuju na drugim pretraživačima, samo je Firefox problem. Najmanji mi je problem da ti dam link bloga, pa ako želiš da pogledaš sam. Reklame bi trebale da se nalaze na bočnoj traci. Blog je amaterski i tek je u fazi pravljenja, ne očekuj mnogo. :)))

Iskreno, jebe mi se za dizajn. Ali ova muzika kaj svira ( i kaj nemrem naci gdje se gasi) je lagana katastrofica…

Meni reklame na firefoxu rade. Probaj malo surfat s firefoxom, mozda se ulogirat u gmail pa onda pogledaj.

Ok… Funkcioniše Firefox po svim ostalim osnovama kako treba, valjda uskoro riješim i ovaj problem sa reklamama. Prihvatiću sugestiju vezano za muziku.