U sta biste ulozili 3 hiljade eura

Imam 3 hiljade eura budzet, zanimaju me vasi prijedlozi u sta da ulozim

Na temelju te rečenice ti koliko toliko kvalitetan savjet mogu dati samo tvoji dobri prijatelji.

1 Like

Trazim samo prijedloge da vidim kako razmisljamo :smiley:

To je prilično individualno, ali OK.

btc aka bitcoin aka bigtoin kao sto bi rekli neki

Pokloni drzavi za razvoj infrastrukture.

3 Likeova

Ak ti je visak daj meni

Kupovina nekog dobrog kvalitetnog novog imena domain-a (ili expired domen) Koji bi eventualno kasnije mogao dobro preprodati ili podići iz “pepela” ILI eventualno kupovina nekog srednjeg jakog stranog sajta koji bi ti izvukao u kratkom roku uloženo

u curine sise …20znakova

6 Likeova

Prodam ti startup projekat i ulaži u njega.

cao, o cemu se radi ?

misliš samo u jednu?
za te novce radije uložiti u zadovoljstvo

Kupi peleta u aprilu, prodaj u decembru.

9 Likeova

Na Novaka Djokovica da osvaja sljedeci Australian Open.

11 Likeova

Expired domain + content ili rasporediti u nekoliko kriptovaluta i to je to.

u tekucu problematiku aka pivo i cevape…salu na stranu etf fondovi su prava stvar ko oce dugorocno ulagati…

1 Like

Ovde na forumu ima dobrih strucnjaka za kupovinu sajtova preko Flipe, pokusao bih da ih angazujem savetodavno, i uzeo dva sajta uz njihovu pomoc za 1500e iz oblasti koje te zanimaju, neki tvoji hobiji ili ambicije . Ti sajtovi vec nesto zaradjuju sitno ali opet ti je povrat neki vec prvog meseca a svakako ces vise cackati i uz ovaj AI sam pisati ili nesto i ulagati po malo u tekstove i socijalne meme-ove u sfere koje te i licno zanimaju i gde vec imas strast, na vise nivoa zanimljivo putovanje .

Prvo što mi je palo na pamet, vjerojatno i daleko najisplativije:
tri kvalitetne lutke za seks, svaka od €1000.
Povrat investicije u rekordnom roku.

Seks i smrt su jedini sigurni biznisi.

1 Like

Pozdrav! Prvo bi bilo dobro da nam kažeš da li te zanima pasivna ili aktivna zarada. Pasivna zarada znači ulaganje novca bez tvoje direktne aktivnosti. Jedan od najpouzdanijih načina za pasivnu zaradu su berza i deonice velikih kompanija. Na primjer, ako veruješ u kompaniju kao što je PayPal, razmisli o kupovini njihovih deonica. Trenutno su na oko 20% od svoje najviše vrednosti, nakon dužeg perioda pada, pokazuju znake oporavka. Nema garancije za rast, ali izgleda obećavajuće.

S druge strane, ako te više privlači aktivno uključivanje, mogućnosti za zaradu mogu biti znatno veće. U tom slučaju, razmisli o ulaganju u biznis u kojem imaš iskustva i znanja. Takođe, ulaganje u kvalitetan kurs za usavršavanje može biti odlična investicija, posebno ako si spreman za kontinuirano učenje i razvoj. Sve zavisi od tvoje spremnosti da se posvetiš i rizika koji si spreman da preuzmes.

1 Like

nemoj više da daješ sportske prognoze :rofl:

1 Like