Ubacivanje fb skripte u joomlu

Pozdrav svima na forumu…
Dakle treba mi pomoć oko ubacivanja opštepopularne facebook skripte na svoj sajt, koji je rađen u joomli 1.5.22
Dakle ono da može da se pođe direktno na moju FB grupu i da se vidi na samom sajtu koliko ima članova grupa, pa i one like opcije da se ubace.

Facebook mi daje gotov kod (kao što vjerovatno znate), ali kada to iskopiram u joomlu ništa se ne događa. :slight_smile:
Šta treba uraditi, kako to da ubacim?
Ima li neko živaca da mi objasni… :slight_smile:

Joomlu poznajem po malo, nisam ja radio sajt ali ga uređujem po malo, planiram da se bacim na učenje. :wink:
Ali ako može ovo preko veze da se završi… :zhuja:

Kod možeš ubaciti u index.php datoteku predloška koji koristiš, ili možeš instalirati jedan od ovih modula, pa ubaciš kod pomoću jednog od tih modula.

Zmaj, hvala ti puno!
Probaću sa ovim prvim modulom, vidim da je dobio sve petice :slight_smile: pa javljam šta sam uradio.
Pozzz…

jedna od opcija ubacivanja FB na Joomla sajt jest da instaliraš malu komponentu-modul za ubacivanje scripti, u stranicu (Joomla 1.5 HTML Module) veličina 1,5 kb i zatim kreiraš novi modul ( HTML modul)(administriranje modula -novo-Joomla 1.5 HTML Module) u koji uneseš kod koji si pokupio s FBa.
Komponentica ti može poslužiti i za druge svrhe npr. Googlemaps, Twitter i dr.