Ubo Solidnu Crypto Domenu I Sad Neznam Sto

Duze vrijeme pokusavam ubost neku crypto domenu i pisat o necemu. Ali o cryptu je vec toliko napisano, toliko stranica ima da je strasno i glupo otvarat juos jednu. Neznam po cemu bi se razlikovao od drugih.

Pa eto, ako tko ima kakvu ideju sto napraviti sa crypto domenu, kakav site otvoriti:

  1. mislio sam news, odustao domah jer ih ima miljun na tu temu
  2. pa sma mislio jednostavno linkove dumpat o relevantnim newsima i kategorizirat ih, no nema skripti i izgleda google ubija takve siteve sa topom (Link farme)
  3. mislio sam live streamat 24/7, al onda neznam koja svrha domene kada to mogu raditi preko twitcha?

Eto pa ako tko ima kakvu ideju ili sugestiju, mozda na temu broj 3, streamanje je buducnost… Odnosno video content je sve vazniji…

Ako jos nije kasno, idi na cancel kod domain registara i dobices refund :slight_smile:

Mala sala, mozda da pises neka uputstva kako poceti sa tim crypto valutama, neka tvoja iskustva, kako si sastavio rigove itd, mogao bi da snimis svoju opremu i da pokazes kako sve to funkcionise, vec vidim i Dadaas Youtube kanal za par godina kako si ukrasen zlatnim kajlama i bling-bling nakitom :slight_smile:

Hahaha, nece ici, ja sam extremni introvert.

Ali hvala na ideji. Iskreno ni sam neznam kak je bila slobodna domena, evo obecajem da cu kroz 2 mjeseca napisat ovdje koja je. Zasad je jos sve u povojima pa kad sve donekle postavim onda cu je pokazat.

Ovo za uputstva i to basic ima na tone, svaki drugi site je o tome, tak da to mi nece ici u prilog, ali ide u prilog da je to vise manje staticno, jednom napises i to je to, pa i nije losa ideja jer ja volim pasiv income.

Clanci uvek imaju vrednost, to stoji, a sto se tice introvertnosti, stavi anonimus masku i tad ce i yahoo da pise o tebi :slight_smile:

1 Like

Oprosti, sta je crypto domena?

Ahh, nist specijalno, obicna domena sa crypto, coin ili necim vezanima za crypto u imenu domene. toliko su ih pokupovali da ih je jako tesko naci.

1 Like

A mozda ako je dobra domena da probas prodat domenu

A vecina tih domena su kupljene da se prodaju, a ova moja ni nije bas toliko atraktivna. To je tipa Cryptoboss, Cryptoguru i takav tip domene, samo ova moja nije toliko zvucna.