Ucitavanje - kod

Treba mi neki kod, kada neko udje na forum, da ne ceka da mu se sve otvori, nego da iskoci neki prozor i pise ucitavanje stranice ili foruma, pa kada ucita da pise forum ucitan i nestane taj prozorcic, to sam pre vidjao negde, a sada mi treba takav kod?

Ej nisam testirao ali mislim da ce ti ovo pomoc,

ako ne upali onda potrazi malo na google-u na fazon “web page preloader” ili “jquery ajax preloader” ili “jquery page preloader”, mislim da bi mogao tako nes nac,

sretno u daljnjem radu

Nemam pojma, koliko ja vidim, ovo mi ne radi?Ima neko nesto konkretnije?

Rekao ti je BInE što trebaš upisat u google. Ja sam evo za probu upisao “jquery page preloader” i pronašao sam nešto ovako.:rolleyes:

Kakav je ovo Gay sajt, mdf.

Ej prijatelju, ja sam na ovom forumu vise od godinu i po i kad kod sam nesto postavio da mi se pomogne uglavnom ljudi gledaju da pomognu, tako se i ja pokusajem ponasati jer znam kako je lijepo kad ti neko uskrati dosta vremena googlanja, zato nevidim zasto se ti u ovom slucaju tako ponasas, ako ti nepase ovo sto smo ti “IvanM” i ja odgovorili zatrazi pomoc negdje drugo ili lijepo kazi da ti to neradi sto smo ti odg i pokusat ce neko sigurno dati neki drugi odg,

ili ako si tako pametan imas google i opleti,

Jao, nisam msl. nista lose, msl. na ovom sajtu koji ste mi dali ima neki kod, ali ne kontam gde i kako ga staviti, gde god stavim na forum, ne radi…xD

moja preporuka je da to ne stavljaš, jer to može samo zbuniti korisnike, na tečajevima webdesigna će ti isto o reči u prvih par predavanja da se učitavanja, welcome stranice, muzika na sajtu (po defaultu da odmah polčne igrati), popupovi itd ne stavljaju…
a ako baš moraš dovoljno je prikazati neki blokdiv koji je preko cijele stranicce, i na ONLOAD maknut taj div…

I to sto kazes…NNe treba mi onda ovo…xD