Uhodan Sistem $1000-$4000 Mjesečno.. Tražim Savjet

Znači zanima me koliko bi po vama vrijedio kompletno uhodan sistem koji nije neka hype metoda koja če izblijedit zato šta če postat pretrpana s vremenom, ovaj način zarade prisutan je preko 2 destelječa a i dalje če bit tu kako stvari stoje…

U naslovu su navedeni moji osobni razmjeri, mjeseci kad bi radio po par sati na dan bi se natuklo i do 4k usd a ako se radi minimalno oko 1h daily i to razvučeno tokom dana lako se digne po 40-50 usd daily… Uglavnom sam svoj gazda u svakom pogledu!!

Dvije su opcije i zanima me koliko bi vrijedile po vašem mišljenju…

  1. Prodat cjeli uhodan sistem na kojem sam počeo radit u 4.mj prošle godine i sad je sve više manje uhodano ali i tu ima još jako puno mjesta za usavršavanje… (Znači zarada može samo rast)

  2. Nekog naučit da složi taj kompleksan sistem sa svim mojim savjetima i predhodnim iskustvom koje sam stekao od jednog od najboljih lidera u tom podrucju…

LP

Pukni 2.500 eur, uz neki ugovor da ce tvoji ti fajlovi ostati privatni :smiley: tj da nece leakat

Sve je transparentno sto se tice kontenta i filova nemoze se nis skrivat, stvar je u tome da je puno finesa tokom cjelog procesa zbog kojih 99,9% ljudi odustaje ako nema nekog tko mu može ukazat točno šta da radi a da ne govorim koliko financijski može bit iscrpno ako loviš u mutnom i neznaš šta češ…

Znači opcija 1. dolazi sa mojom osobnom bazom od preko 15 000 ljudi(40$ dode cca 50 korisnika ako se kupuje na malo) koji su strogo targetirani za tu nišu, svakim danom raste za 200-300 novih usera… Uz to složen je kompletan funnel sa upsellom,downsellom, exit konzolama, proizvodom, auto responderima, sve je interlinkano na provjereno dobar način ali kao šta sam rekao ima prostora za improvanje kao i u svemu…

opcija 2. ja naučim dotičnu osobu kako napravit cijeli sistem

tu je vec godisnja zarada realnija cijena…al opet takav stabilan biz moze vrijediti i 10 puta vise…ovo s ucenjem drugih je naravno jeftinije ali opet brijem tu je najbolje naplacivati po satu… ko zna kolko nekom treba da nes skuzi… po meni je najbolji sistem fransiza…

Ako bi ja imao takav system onda nebi nikom rekao nista. Znaci kazes 1 sat dnevno da bi zaradio mjesecno 1000$? Ja bi radio 24 sata dnevno da bi digao 24 0000$, onda bi sve to robotizirao da moja 24 sata vrijede barem duplo, pa to ispadne 48 000$ mjesecno i tako bi radio 3 mjeseca u godini a ostala 9 odmarao.

konkurencija je čak dobrodošla, ima mjesta za svih… Ne raste zarada proporcionalano sa svakim satom kojim više radiš dnevno… I kao treče nema tu robotiziranja, osim ako nekog ne iznajmiš da radi za tebe!!

Hmm nije mi jasno? Ako jedna osoba u 1 satu napravi 1000$ mjesecno, znaci da ti kao jedna osoba u ejdnom danu mozes odraditi posao za 24 osobe.

A robotizacija ti radi svugdje, ja sam amater coder i mogu napraviti takve robote koji automatski otvaraju webstranice, dodavaju sadrzaj, promoviraju i tako dalje.

EDIT:
No ako mozda postoji sansa da system propadne anravno da ga je bolje unovciti.

nemozes jer nema toliko potraznje a niti nemozes suplajat toliko servisa ljudima jer nemas toliko velik izvor…

kako ces robotizirat interakciju sa strankama? sve je max automatizirano koliko se moze…

Otvara se jos jedna mogucnost a to je da ako imas uhodanu metodu/posao/sablonu koja je legit i ima prostora za dodatnu konkurenciju postoji mogucnost da zamjenimo iskustva i alate ako su priblizno slicnog mjesecnog dohotka… Sve ponude molim na PM… :wink:

Pravilo prodaje je obično “mjesečna zarada x 2-3 godine = koliko ti trebaju platit”

Po mome mišljenju je ovaj post nadogradnja starih postova tipa “Imam sistem s kojime ćete sigurno zaraditi x xxx $ mjesečno”.

Majstor se dobro sjetio i napisao da ne zna šta će sa sistemom umjesto da nudi sistem kojim garantira zaradu i očekuje brdo PM u kojemu ga ljudi ispituju kako će i oni zaraditi, a on će im uredno dijeliti svoje ref linkove.

Sorry ako griješim.

grijesis i prihvacam ispriku

Ne bi vrijedio ništa, jer da imaš tu metodu ne bi uopšte bio sada ovdje, ili to ne znaš iskoristiti. Ako imaš već milione onda se izvinjavam ako nemaš onda ti se nemam na čemu izvinuti, jer to je samo bla-bla-bla. Jedan od mnogih.

  1. Sve ljude kojima vjeruješ uputiti u to, osnovati uži dio tima koji bi samo radio na tome, po 12h dnevno i zarađivao maksimalno od toga.
  2. Osnovati, ulagati u razne firme (web, hosting, prodaje, trgovine, teretanu, bilo šta)
  3. Iz svakog posla duplirati zaradu, ulagati u druge projekte, ili proširiti već postojeći biznis, zarađivati što više možeš, dok možeš.
  4. UOPŠTE NE RAZMIŠLJATI O LEAKu TAKVOG SISTEMA, niti bi imao vremena za tako nešto.
  5. Iskoristiti maksimum iz tog sistema sve dok se možeš!

To mene koliko si ti radio ništa ne znači bez dokaza. Ja pod dokaze ne uvažam da vidim tvoj Paypal račun ili karticu. Samo budale plaćaju neki neprovjeren sistem. Na provjereno mislim hoću da vidim kako to radi, uspješno. Da mi lično legne 50$ na moj račun za 1h rada.

Ti možeš jedino naći grupu odličnih programera, zaposliti ih i sve to uraditi da svako ima koristi, zadnji korisnici minimalne a ti maksimalne. Sve ostalo je “šta reć?”.

Ne postoji način koji bi mene uvjerio da to radi, dok to ne bi vidio na djelu. Niti bi platio nešto, gdje piše “Kupit ovo, provjeren način za zaradu, bez da prije zaradim minimalno koliko taj sistem može ponuditi”.

1 Like

Dovoljan dokaz?

A ovo ostalo sta je po banci i ostalim racunima necu slikat posto ne vjerujes u to… :wink:

Ne, nije. Rekoh ti, jedini dokaz koji bi meni mogao ponuditi jeste da se lično uvjerim da taj sistem radi. Otkud ja znam da to nije printano? Ljudi rade mnogo veće stvari da bi nešto prodali. Ja znam da nije tvoja stvar da li ja tebi vjerujem ili ne, ali recimo da to možeš prodati jedino naivnim ljudima. Jer kad bi ti meni dokazao da to radi, ja bih potpisao ugovor, da slijedećih 5-10 godina, pola zarade od tog’ tvog sistema, uplaćujem na tvoj račun, i još bih ti normalno platio za taj sistem.

Ako pristaješ, napravi ugovor, ja dolazim da ga potpišem.

Ako ti imas novaca koliko vrijedi kompletan funnel sa svom tehnickom podrskom i uhodanom sablonom meni ce bit vise nego drago da se mi nademo osobno i sve to ozakonimo i popricamo kao ljudi…

--------------------------------------------------[quote=“cbr, post:1, topic:14248”]
konkurencija je čak dobrodošla, ima mjesta za svih
[/quote]

[quote=“cbr, post:1, topic:14248”]
nemozes jer nema toliko potraznje a niti nemozes suplajat toliko servisa ljudima jer nemas toliko velik izvor.

Ovo je cisto uvaljivanje magle.

Prvo, da je legalan posao , svaki normalan covek bi pronasao virtuelnog asistenta ( ili 3) da mu posao radi 24h, a da samo on uskace da odradi ono sto je bitno ili "tajna " . Tako bi uvek imao 4000 $ uz minimalan rad , a troskovi bi bilo oko 1300-1600$ . Takodje mogao bi da plati i sefa za ova 3 asistenta, i tako mu ostaje cisto 2000 $ uz sat vremena posla ili manje .

I za tebe ovo vrijedi

Ako ti imas novaca koliko vrijedi kompletan funnel sa svom tehnickom podrskom i uhodanom sablonom meni ce bit vise nego drago da se mi nademo osobno i sve to ozakonimo i popricamo kao ljudi…

Na čemu ti živiš, i da li ti ove pare od maja stoje ispred ekrana:

to je slika od maja da, nemam sirokokutni aparat da stane u kadar od augusta svota… Molim da se vratimo na prvobitnu temu