Ukinut mi je page sa FB IA od 25k

Upravo mi je ukinut page od 25k koji je povezan sa FB IA
PRosto je nestala stranica, sto sad…NIje ni unpublished vec samo nestala. Ne razumijem razlog, jer danas apsolutno nista nisam radio, par clanaka objavio. Sto ce se desiti sa zaradom, sto dalje…O boze…kakav pocetak gdinhe…

Zna li ko kakav mail na koji mogu pisati?

Vjerovatno je sa razlogom :slight_smile:

Mudar odgovor Columbo…Neko drugi, samo jos Kornic da mi se javi sa savjetom…

2 Likeova

Sta, kad ti je frka gubis dalmatinski pravopis … javio sam se na post iz razloga sto na sve strane pametujes kako posteno radis, sretno sa varacanjem stranice :slight_smile: poyy

1 Like

Ne znam gdje si ti procitao da ja radim posteno…A sad se gubi.

1 Like

Pokusavam da dodam sajt na drugi page, no nece mi na production article da ucita clanke. Rss url mi normalno prikaze ali ih ovamo nema, ideja neko?

Pretero si sa serovima po grupama?

Nisam danas nista ni radio rekoh…A ne sharujem u grupe vec odavno, jer to ne mogu. Pisao sam vec u nekim temama u tome, pa se cudim kako neki uspjevaju. Uglavnom danas ama bas nista “nelegalno” nisam uradio.

Nego Nemanja znas li ti kako sad dodat cu taj sajt na novi page, sto ce biti sa novca zaradjen na prethodnom. Mislim app jos tu stoji, hoce se to brojati sa skupa na novom ili…

I da li znas na koji nacin bi im se mogao pozaliti za ovo?

Znam sigurno da se sabira zarada, npr na jednom app-u imas 35 a na drugom 80 i isplacuje zajedno 100%.
Pa pisi njima i trazi objasnjenje. Mada ako si nesto radio sto nije dozvoljeno, dzaba ces da pises.

Aha super, to me zanimalo.

Pa kako da im pisem, mislim nema one klasicne forme kao kad ti profil nije oko ili kao kad te blokiraju. Gdje da im se obratim, nema veze bitno mi je da mi kazu sto nije bilo ok.

Da li je neka stara objava ili sto vec…Taj page je tu oko 2 godine bio.

Izvolte i srecno :slight_smile:
https://www.facebook.com/help/contact/434468003315353

Hvala ali nece na ovoj formi…
Which Page did you lose access to?
Nemate stranice koje ispunjavaju uvjete.

Ebem li ga onda. Jesu li ti na biznis nalogu? Proveri mail da nije doslo obavestenje neko (spam i ostale foldere gde dolazi posta).

Provjerio sam sve…a gle bila je ta stranica na biznisu. Sad vidim, ali otvori ne prikazuje je ni tamo

Da nisi slucajno prebacivao sa biznisa na privatni nalog pa tu nesto zeznuo izibrisao sebe?
Meni se to skoro desilo to, srecom pa sam imao i na drugom profilu admina pa sam resio situaciju, inace bi mi odletelo u vetar 100k ljudi :slight_smile:

1 Like

Nisam, samo sam krenuo da objavim clanak vidim ono nestala. Mislim hajde, nije bas tolika steta…Ali ovo mi se vec desava treci put, nasao sam evo nekako kontakt neki preko onog maila sto dodje kada promjenis nesto na pagu. Pa cemo vidjeti…

Meni kada su ukidali stranice uvijek je bio razlog zašto su to uradili.

Pa i ja vjerujem da postoji, samo me zanima koji je…Dvije prije sto su ukinuli je bilo radi nabijanja lajkova sa fejk profila, a na tim su cak i domene poukidali. Oovo ne znam radi cega bi moglo biti, jer fejk ne mogu da napravim mjesecima, pa tako da nisam to ni radio mjesecima.

Nisi danas radio a u zadnji mjesec dana ?