Ukinuta monetizacija, Adsense ili Social Blade

Na adsense mi je ukinuta monetizacija ( Review started. We’ll email you when your channel is approved. ) već mi je malo više od dva mjeseca traje ovaj review…dali se isplati još čekati ili preći na social blade…ili na neku drugu mrežu

Da li si opeti poslao na pregled za monetizaciju,bez brisanja video snimaka?
Na bbtv ili socialblade ti treba 500.000 pregleda mesecno.

da poslao sam ponovo na pregled nakon brisanja nekih video snimaka,pregled traje nešto više od mjesec dana…zadnjih 30 dana sam imao oko 470.000 pregleda…jel 500.000 pregleda treba imati svaki mjesec ili samo pri sklapanju ugovora

Samo pri sklapanju ugovora,trebas ostaviti originalne snimke i snimke po njihovim novim komplikovanim pravilima.

znaš li možda koliko traju ovi review od youtube,neznam dali da još čekam

To samo znaju ovi iz YT,nemas 500.000 svakako trebas jos cekati jer ti nece prihvatiti aplikaciju iz bbtv.

šta je bolje bbtv ili socialblade

To je ista firma to je bivsi socialblade koga je kupio bbtv.

ok…hvala ti na odgovorima…još ću malo sačekat monetizaciju na youtube

Nemoj se nadati puno jer nekad neke mreze nece da prime kanale koji nemaju monetizaciju,mogu ali nece jer im nije siguran kanal.Imaju i mreze kao freedom koje nece da prime bez monetizacije ali ako utvrde da je bas originalno onda prime…

Ne mogu da nadjem adekvatniju temu, ova je prva izasla u pretrazivacu. Kako da prijavin sajt koji zaradjuje na ovakav nacin

Ne vidim nacin da se stane na kraj ovakvim “ljudima” koji prave ovakve stvari ja sam peijavio nekoliko ranije ali vidim da nista ovi iz gugla ne preduzimaju.

Klikneš na krug u desnom gorenjem ćošku oglasa koji ima i (info) dole pri dnu imaš prijavi sajt popuniš formu i to je to:

webs123 Polako uhvatiće oni takve adsesne robot kada prođe 2-3 puta kroz sajt.ulgavnom pre ili kasnije sistem skuži fazon.

A i ti klikovi pola ih mu se neće računati (unovčiti) jer će biti invalid click pa će mu se oduzeti na kraju meseca