Uklonjen Instagram i Face osobni profil - iskustva?

Rođaku mi je blokiran Face profil i Instagram profil koji je povezan sa tim Face profilom. Piše da je blokiran zbog kršenja pravila. Radi se o osobnom profilu i nema nikakve šanse da se radi o kršenju pravila, vjerojatno neka greška.

Kada ga je pokušao vratiti preko Facea automatski mu je kreiran novi profil, a na Instagramu javlja “Nismo pronašli korisnike” . Ispunili smo obrazac koji se nudio na Instagramu, ali nikakav odgovor već danima.

Dali je netko imao slična iskustva?

Desila mi se slicna situacija. Oprostio sam se od fb profila, zato je dobro imati stranice na vise profila.

Po ovoj poruci ispada da se više ne može vratiti profil nikako.

Meni se identično desilo pre dana. Bez ikvakog upozorenja, nikakve smernice nisam prekrišio. Jesi li ti uspeo da vratiš? Instragram mi je lični imao preko 13.000 pravih pratioca, star 6 godina

Kad saljem apel za FB izlazi isto ovo za koronu, što faktički znači da nemaju kako da ga vrate.

Društvene mreže su kao da sadite stablo na susjedovom dvorištu i gledate kako raste, zalijevate i onda jednostavno ga susjed jedan dan odsječe… Plodove tog stabla treba saditi u vlastito dvorište, kod susjeda je zemlja bolja i lakše će narasti, ali kada naraste treba ga prebaciti kod sebe…

Treba se uvijek fokusirati na to da se publika s društvenih mreža gradi na vašim stvarima (blogu, newsletteru…), jer ovo se nažalost prečesto događa…

4 Likeova

Ja sam vracao razne profile, bavim se ovim dugo, sada su ugasili opciju za pregled koliko ja vidim. Dosta ljudi je ovih dana ostalo bez profila i bez resenja. Podrska mi kaze da je sve u redu da pratim korake do povratka na profil. Kao da nemaju alatke za proveru, uzas

Nije bio moj nego od rođaka. Nije uspio da vrati.

Lako je pricati o prebacivanju publike i to sve, al to nije jednostavno, i fb se koristi zato sto je toliko dobar u odnosu na ulozeno. Prava analogija je da komsija ima zemljiste koje je plodno, a vi imate kamen i krs, i onda vi posadite kod njega a on kaze da mozete brati plodove. Jeste ruzno ako on posjece stablo, al alternativa je krs i kamen, tj ne postoji realna alternativa za ono sto vecina ovdje radi s fb

1 Like

Ma muka mi je od tih pametnjakovica, lepo pisem da je licni profil, ali mora da se pravi pametan.

Nije tebi muka od foruma, kratko si ovdje. Vidi da terapiju nisi zeznuo.

Evo ga jos jedan sa linije za pametne

Da, ali poanta mog teksta je da se kod društvenih mreža profil može ugasiti odmah, ako se publika slala na newsletter, web, lako se može napraviti novi i vratiti core pratioci.

U tom slučaju vrlo vjerojatno će se moći vratiti profil preslikom osobne, a poanta priče je da ako je osobni profil s 13k pratioca, to je već influencer profil za koji se trebalo razmišljat o gradnji publike na drugim stvarima.

To je kao Youtube, 3 strikea i kanal vrlo vjerojatno odlazi u povijest, imao 1k, 50k, 1m pratioca, nebitno…

Tesko da ce vratiti. To su obicno hakirani profili na kojima je objavljena neka glupost i automatski su zakljucani. Podrška im je do jaja ili je uopce nema…