Ukraden mi je iPhone - kako da ga pronađem?

Prošle godine je bilo 2000kn, znam to sto posto…frenda mi copili, maznija neke “gluposti” u bauhausu…i preso cifru od 1000kn za koju je i on mislio da je limit. Kad mu vele zastitari da je slobodan covjek ako nije presao 2k, jos ga pitali ima li zelju sto kupiti od popaljenih stvari xd. Veli zaebavao se sa zastitarom…i niko mu nije uputio ni jedan ljući pogled od svih djelatnika koji su sa svojih odjela došli pokupiti svoje stvari. Zaštitar mu sam rekao da je to toliko učestalo, da niko više ni ne trza…

Uglavnom, prošle godine je bilo 2k, ako se otad nije opet promjenilo…

Kad sam prijavljivao ja bilo je preko 2k, i to mi rekao polijajac, na sto sam ja njemu rekao da je moja vrijednost preko 3k, s tim da su mi unutra jako bitni podaci od firme za koju raadim koje ako su u pravim rukama mogu rezultirati stetom od par desetaka tisuca…
Na sto se ovaj malo zacudio da sta ce mi to u telefonu… uglavnom napravi se budala i naseri svasta, velika je mogucnost da stvarno stave u potragu. Nije to neka filozofija za pronaci ako se hoce.
I jos sam trazio 3 primjerka zapisnika kao da mogu firmi dati sebi i bla bla :smiley:

Tema koja me zabrinula. Od sada najvažnij stvar kada idem je gdje je mob. Pobrisao sam neke šifre i appove koje imam tamo, bed je uvijek što imam mail u njemu, ali tko hoće taj imože bez da ga ukrade.
Ali stvarno bed ako imaš i posao neki tamo, passworde, mailove stvarno u pravim rukama može biti stvarno štete.

Zato paziti na mob, jer danas u njima zna biti stvarno čovjekov kompletni posao.