Ulaganje u akcije

Zna li neko kako ovo ide?
Zvuci mi interesantno, ali nisam siguran…

U BiH bilo interesantno ima jedno 12 godina, neki su dobar novac zaradili, ja sam cisto provukao cetiri cifre da probam i nesto sitno zaradio.

U normalnim drzavama je vjerovatno sve drugacije :slight_smile:

To nikako na Balkanu ne ide.
Firme samo nestanu i odu u stecaj,a mali akcionari ga poduvaju.

P.s.
ja sam jedan od tih izduvanih

1 Like

Ulaganje u akcije na stranom tržištu da, na domaćem svakako ne. :slight_smile:

Na strano sam i mislio, preko neta??

E tu preko neta pazi, imas ih dosta koji kazu da ako ulozis 50 dolara, automatski dobijes 200 dolara da s njima trgujes, priloze ti “skrinsotove” softvera u kome ti pokazu kako se lako zaradjuje, itd. itd.

Sve velika prevara s ciljem da ti izvuku onu 50-ku

Zato se treba samo fokusirati na poznate brendove i provjerene stvari.

Sto su to akcije? Kakva su to ulaganja, daj link.

https://www.belex.rs/

Pogledaj na forumu temu “Dionice”

Aha znaci dionice.

Krasan je ovaj Balkan, predivno mjesto gdje se u svemu kasni. Sad u 2019, ili ajde pricekajmo jos 2020, pa cmeo onda mi balkanci ulagat u dionice, ne mislim tu na firme, fondove, brokere nego na obicne ljude.

U to isto vrijeme ostatk svijeta polako prelazi na ulaganja u crypto i samo je pitanje vremena kada ce se dionice pretociti u crypto.

Na Balkanu nista novo… same old story stoljece nakon stoljeca…

P.S. da dodam, nase vlade bi trebale sad kupiti jako puno dionica, jer u nas je cilj kako shebat drzavu, kupnja jako puno dionica u ovom trenutku bi bio najbolji potez, ne pratim viejsti, no mozda se vec slicne stvari dogadjaju…

Kako ostatak svijeta prelazi na ulaganja u crypto? I kako ce se dionice pretociti u crypto?

1 Like

Da,bas dobro pitanje jer bih volio znati odgovor.

Brain for a food, or food for a brain, neznam kak se tocno kaze… eto pa ako pomogne…