Unajmiti hosting samo na 2 mj. godisnje?

Imam jednu domenu, specijaliziranog tipa, koja je aktuelna samo 2 mj. godisnje. Znaci ostalih 10 mjeseci placam hosting bez razloga (posjete samo nasumicne, botovi i slicno). Na koji nacin unajmiti hosting samo na ta dva mjeseca, a kada oni isteknu da domena (kupljena kod godaddy) pokazuje na blank stranicu s nekog porukom “web site je aktivan od tog do tog datuma”)?

Postoji li ova mogucnost?

To sve sta si napisao nema nikakvog smisla … Ustedit ces mozda 30 kn godisnje a da negovorimo da ti u tom periodu sav ranking stranice nestane dok ti je offline…

Ja placam 50kn mjesecno tako da je usteda znatna. Ali na PR nisam ni pomislio kada sam ovo pitao.

pa gdje ti je taj hosting od 50 kn mjesečno? Kolko ti stranica ima posjeta kad je aktivna sezona?

Možda da za ta 2 mjeseca uzmeš plaćeni hosting koji ima mogućnost mjesečnog zakupa dok izvan tih dva mjeseca uzmeš neki free hosting i domenu redirektaš na njega.

Pitanje je koliko je sadržaj dinamičan i koliko vremena bi iziskivalo to prebacivanje odnosno je li vrijedno truda tih 500 kn (10 mj x 50 kn).

Ovo sa free hostingom nije losa ideja. Samo, kao sto si rekao, moram vidjeti isplati li mi se uploadirati sav sadrzaj.

Hvala

PS. hosting od 50kn mjesecno je cca 10 dolara, sto je cijena shared hostinga kada ga placas mjesecno