Uniprogy Couponic + t-com payway

Pozdrav svima.

Da li se je možda netko susreo sa ovim? Naime, ne mogu nikako povezati to dvoje. Pritiskom na tipku kupi trebalo bi te automatski prebaciti na t-com stranicu gdje dalje ispunjavaš polja (ime,prezime,broj kartice…), ali meni stalno izbacuje grešku “Neispravni podaci”. Bilo kakva pomoć je dobrodošla. Hvala

Bez ikakvog koda, stranice na kojoj se to dešava ili sličnih pomagala čisto sumnjam da će ti itko moći pomoći. Naime mi ti ovdje nismo vidoviti Milan i nemamo kristalne kugle. :wink:

Zato sam i pitao jel se netko susretao s time, ima podosta toga. Ali evo ukratko:
Stranica u izradi je puturist-bon.com (dakle na njoj se za sada vrše samo testovi)…
Imam testni račun za t-com…
Za couponic se mora instalirati custom payment gateway, što i jesam, te se mora prepraviti Gateway.php tako da podatke od narudžbe prosljedi na t-com.
E sad, T-com kaže - Sljedeća forma je primjer podataka poslanih T-Com sustavu PayWay

Od čega ja imam jedinstveni ShopID, a ostale vrijednosti se moraju "same" ispuniti koliko sam shvatio.

Ovo je kod iz Gateway.php:

public function authorize($data)
{
$form = ’




'; $form.= CHtml::script('jQuery("#gatewayPaymentForm").submit();');
	return array('status' => true, 'form' => $form);
}

“Redoslijed polja uključenih u potpis je važan jer će različit redoslijed polja dati i različit potpis.
Polja su u potpis uključena sljedećim redoslijedom:”

  1. ShopId
  2. SecretKey
  3. ShoppingCartId
  4. SecretKey
  5. TotalAmount
  6. SecretKey

I za kraj, gospodin Branko iz t-coma mi je rekao da provjerim da li MD5 kod šaljem dobro i da moj kod ne šalje iznos i ID košarice. Tu sam zapeo i svaka pomoć je dobrodošla

1 Like

Naravno da ti ne šalje iznos i Id. Odakle kupiš te podatke $data[orderid] i $data[amount]. Te dvije vrijednosti su očito prazne. Provijeri ih tako da probaš napraviti ispis na ekranu tih podataka.

Te podatke pokupi iz couponica. za amount ispiše ukupnu sumu novca (bez decimalnih mjesta, ne znam jel to problem), a za odredid ispiše broj narudžbe koji povećava za jedan sa svakom novom narudžbom

Imam višegodišnje iskustvo s Yii-om i 1g+ s uniprogy frameworkom i ono što ti mogu reći je sretno. :slight_smile: