Unos tablice i prikaz na stranici

Pozdrav …
Ne znam kako bi tocno formulirao pitanje ali nadam se da cete shvatiti sto zelim reci.

Klijent zeli da se na jednoj stranici nalazi tablica sa slijedecim podacima:

Week/Grades/Title/Comments/Recommended By

Znaci svaki stupac svaki redak ali obzirom da se klijent ne razumije apsolutno nista u Wordpress i IT ne zeli imati veze sa pristupanjem u Dashboard a krenuo je sa pisanjima u wordu no pre velika je tlaka postati novi clanak jer se ne vidi kako treba.

Zanima me postoji li kakav plug in ili forma ili nesto u tom stilu koja bi na jednoj stranici samo nadopunjavala u novi red unose od klijenta.
Primjer:
Ode na tu stranicu i postoji ta ista tablica
Week/Grades/Title/Comments/Recommended By

  1. red zapisa
  2. red zapisa
    3 red zapisa

Ovdje bi bilo recimo: UNESI NOVI ZAPIS

Slijedece bi se recimo otvorio prozorcic Login i Password . Nakon toga otvara se edit forme tj unose se podaci.

Ako neko ima bolju ideju ili primjer/iskustva molio bih Vas da mi pomognete. Hvala

Ako klijent nezeli se logirat u dashbord i to dodati kak se dodaje, a nezeli niti platiti osobi koja bi to uradila za njega. Neka klijent nađe jednu špilju udje unutra i tebe zamoli da je zatvoris velikim kamenom kojeg nitko nece maknut sljedecih 100 godina.

eh da … neka konkretna ideja bi mi pomogla na koji nacin da to rjesim :slight_smile: (a da ne guram kamen) :smiley: