Updejtate li Wordpress?

Upravo sam imao nekakav mini zastoj kod manual updejta WP-a pa me zanima nadogradjujete li na nove verzije kako izadju ili ostavite da radi na staroj verziji jer zasto mijenjati nesto sto funkcionira?

Isto pitanje za teme i pluginove…

Meni je isto tako bilo sad ovaj zadnji update, inače nadograđujem uvijek sve redovno.

Nego, nešto su zeznuli gutenberg, sada kada ideš staviti nekakav link na tekst, možeš samo staviti link, nema više onih atributa open in new tab, no follow, sponsored. Nego tek kad staviš link, onda moraš ponovo na edit, pa advanced, i tek onda staviti atribute, katastrofa.

1 Like

Nadogradjujes li manual ili ostavis automatic?
Ako je manual backupiras li sajt prije updejta?

Nisam jos ni isprobao nove znacajke, to s linkovima zvuci dosta glupo…

Ma ja uvijek manual. Ali još uvijek sam neozbiljan pa radim to bez backupa.

Ma ovo s linkovima je katastrofa, prvo sam mislio da je neki bug na mom sajtu, pa sam otišao na wordpress gdje možeš kao live isprobati editor i isto je tako…

Meni je sve na auto update. Backupove imam preko hostinga na zasebnom serveru. A kada se sjetim napravim i backup na moje računalo. Samo to je rijetko.

Hajde probaj new tab linkove koje si dodao preko novog editora otvoriti na mobilnom uređaju. Meni na PCu radi, ali na telefonu otvara u istom tabu :zipper_mouth_face:

Evo provjerio otvara u novom tabu.