Upit o zaradi na Instant Articles?

Namjesti u podešavanjima Instant Articles da ti automatski pretvara. Provjeri u Configuration—> Production— je li ti ovo uključeno. Ako jeste, isključi ga i sačuvaj.

import

Nije mi to ukljuceno, ni na jednoj stranici. Svuda ista podesavanja…a razlicito se ponasa

Zdravo. Može li mi neko pomoći. Već ranije sam željela da prijavim jednu fan na IA i da dijelim po profilima i svojim grupama objave i drugim fan imam istu i blogspot domenu sa vijestima, ali imam problem sa prijavom ove fan na IA.

Na službenoj stranici IA ne mogu da prijavim ovu stranicu.
Međutim kad sa fan odem na Menadžer reklama, vidim da tamo imam nešto, ne znam šta sam čabrkala i kad, da li mi neko može pomoći kako da prijavim ovo na IA.

Sta je sluzbena stranica IA?
Ovaj Screenshot koji si okacila nema puno veze sa podesavanjem IA. Potrazi na youtube-u malo kako se podesava IA…nadam se da ce ti biti jasnije

Sada mi ovo stoji u Configuration

Kao da sam izgubio pristup Instant Artiklima. Nisam krsio pravila. Imam trenutno pristup i reklame se prikazuju i zarada ide. Zna li neko u cemu je kvaka?

1 Like

Pročitaj ta pravila opet i vidi da li si negdje pogriješio. Na ovom linku se možeš žaliti ukoliko misliš da je došlo do nesporazuma i da si sve radio po pravilima.

Šta je tematika članaka koje objavljuješ kroz IA !?

Ja mislim da je neki bag, i meni se pojavilo, pa je onda nestalo kad sam objavio clanak.

I kod mene je slicno - u Configuration tabu kaze da sam Izgubio pristup, dok u svim ostalim tabovima, pa i u Production Articles stoji klasicna napomena … zanimljivo u svakom slucaju - ovi izvjestaji iz sata u sat u Business Manageru jedino mogu reci pravo stanje.

News portal je. Nisam ovo ni primjetio dok nisam otisao na Configuration. Tamo mi stoji ova poruka. Inace jucer sam nadogradio na Monetization manager. Poslao sam ovaj apel kroz onu formu i za divno cudo dobio sam odmah odgovor. Naime reklame se uredno prikazuju i zarada ide. Sad ne znam sta da radim.

Evo sta su mi odgovorili:

Thank you for submitting an appeal. We’ve reviewed your Page for monetization eligibility. At this time, we aren’t able to reinstate its access to Ad Breaks, Branded Content, and/or Instant Articles. To use these features, your Page must comply with Facebook’s policies and terms and our monetization eligibility criteria. We recommend that you address your Page’s compliance going forward, as it may become eligible within 90 days to re-access the monetization features previously utilized.

This decision regarding your Page’s eligibility to use any monetization features on Facebook may not be appealed again for 90 days.

Learn more about our monetization eligibility criteria: https://www.facebook.com/facebookmedia/get-started/monetizationstandards
Thanks,

Marcus

Sta nam je ciniti?

Nista verovatno, i ja sam juce nadogadio na Monetization manager.

Inace na jednoj stranici sam imao ovu zabranu i pre nego sto sam poceo, samo sto je ta zabrana bila uokvirena crvenom bojom. Pisao sam im na isti taj link, odgovorili su odmah, posle 24h sve proradilo.

Dok ti ne odgovore…kao Sto rece Q_Line

Nisam ni primjetio dok niste napisali, evo i kod mene isto stoji. Statistika se normalno ucitava i sve radi.

Kad kliknem na Production Articles prebaci se na ovo…zabagovali su skroz

Mene brine ovaj odgovor od podrške što sam dobio.

Thank you for submitting an appeal. We’ve reviewed your Page for monetization eligibility. At this time, we aren’t able to reinstate its access to Ad Breaks, Branded Content, and/or Instant Articles. To use these features, your Page must comply with Facebook’s policies and terms and our monetization eligibility criteria. We recommend that you address your Page’s compliance going forward, as it may become eligible within 90 days to re-access the monetization features previously utilized.

This decision regarding your Page’s eligibility to use any monetization features on Facebook may not be appealed again for 90 days.

Learn more about our monetization eligibility criteria: https://www.facebook.com/facebookmedia/get-started/monetizationstandards
Thanks,

Marcus

Moze li neko ovo rastumaciti i sta je raditi

Mislim da je BUG !
Frend ima IA koji nikada nije koristio samo ga prijavio znaci i prihvatili su ga isto mu stoji ona poruka. Mozda nesto mijenjaju u postavkama placanja ili slicno pa cemo morati nesto novo unijeti.

Mislim da si dobio automatski odgovor…

I ja sam se iznenadio jer su odgovorili poslije par minuta. Inače na odgovor čekam po nekoliko dana.

Da upravu si. Malo sam gledao na jednom stranom forumu i svi su dobili identican odgovor.

E bas taj odogovor na koji cekamo nekoliko dana je skoro pa uvijek od strane “zivog covjeka”…

Ovaj tvoj je klasicni predefinisani Replay tipa “culi smo, istrazujemo, javicemo se”… za tih nekoliko dana.

Ovo i meni lici na gresku, jer ako je necemu zatvoren pristup na FB-u to je uvijek naznaceno crvenom bojom, a ovo mi npr. lici na gresku u Translator zajednici engleskog jezika … ali opet … FB je to, tesko da cemo saznati razlog

U glavnom meniju na stranici mi se na kratko pojavilo ovo feed

Page / Inbox / Notifications / Insights / Publishing Tools / Feed

Unutra su bile random stranice, vecinom iz moje nise, samo sto ih ja ne pratim, niti sam ih video ranije.

Zao mi sto nisam stigao da slikam, brzo je nestalo.

Izmjene su definitivno evo kod mene se pojavio profile switcher image