Upit o zaradi na Instant Articles?

Naime razmisljam da pocnem koristiti IA… Imam page od 116k pravih lajkova (Balkanski), da li mogu ocekivati vecu zaradu od adsensea. Kako se vrše isplate? Eto ako ima netko da mi je voljan malo pojasniti sistem veoma bih mu bio zahvalan :smiley:

2 Likeova

Pitaš dali ćeš imati veću zaradu od Adsensa ako kreneš koristiti IA? Pa ako koristiš IA, onda nema Adsensa :smiley:
Ajde prije pročitaj o čemu se radi, pogledaj Youtube videe, pa onda pitaj što ti nije jasno. Ne može ti netko pisati osnove koje imaš na netu gdje hoćeš samo zato jer si lijen.

1 Like

Sve zavisi od posjete i odakle dolaze ljudi, ako je sve Srbija, Bosna moja očekivanja bi bila na 20.000 posjete oko 15-20 dolara. Ako imaš više ljudi iz Hrvatske mogao bi očekivati +20% više zarade. Isplate se vrše uplatom na bankovni račun (visa) ili na PayPal. Ako ti treba neka pomoć u štimanju IA slobodno se javi. Lp

3 Likeova

De malo bolje procitaj moje pitanje a ne odmah kontrirati… Ovaj forum zbog vas pojedinaca treba ime mjenjati u kontrasiforum.geek.hr … Nemoze covjek nish upitat a da se na najde jedan koji ce se napravit pametan…

4 Likeova

@cosic12 Hvala drugar. javim se u pm

3 Likeova

IA je trenutno isplativiji, a ono sto mije mobilni klik neka “hvata” AdSense. U svakom slucaju zaradices vise nego samo s AdSense.

Aktiviranjem FB IA, ocekuj i povecanje reacha na takvim clancima (do 60%, ne znam slazu li se i ostali clanovi foruma :slight_smile: )

Jednom kada aktiviras IA, FB ce te “oznaciti” pa pripazi sta objavljujes na tom pageu

To su moja iskustva!

I ja sam krenuo, doduše, nemam toliki broj lajkova, zarada je solidna i reach je bolji mnogo. Dok se još malo uhodam oko toga pa ću i sliku postaviti, da mi se nebi smijali :slight_smile:

1 Like

@cosic12 poslao sam ti poruku u PM pa ako možeš odgovoriti

Super, hvala vam ljudi na informacijama… Danas cu i to pokrenuti pa cu isto objaviti poneku sliku kako mi fukncionira :wink:

evo odmah sam zapeo :smiley: , iz bosne sam, sta moram unijet u ovo tax id i sta izabrat tax id type

ništa ne moraš, samo broj sve lične karte

Mene zanima ako boostam post koji je na IA hoceli se povecati vidljivost i time biti veca zarada?
Znaci platim na taj posr 3$ i zaradim vise preko IA?

Pozdrav dali moze neko da mi objasni kako da aktiviram IA.? Hvala

Da, ja sam imao jedan post koji je dugo vremena donosio zaradu slično koliko sam trošio na bost. U početku je donosio i više nego sam trošio.

1 Like

Evo jutros mi je odobreno za IA. Ajd malo me pogurajte sta dalje… Jel moram gdje ubacit kod reklame kao sto je sistem s adsenseom… Pokusao sam jutros ubacit post pa podijelit na page. Udjem s mobitela i radi se o brzom clanku al nema nikakve reklame nit ista, samo slika naslov i tekst :smiley:

Uspio sam dakle rijesit ovaj problem (nisam payment odradio)… Ev krenula je i neka zarada, pa sad ak mi netko moze reci jel to to tj. jel to ovako treba da funkcionira

i ja trazim savjet ne znam to aktivirati nisam upoznat sa ovim bas nikako ako moze pomoc od nekoga detaljnije malo sta i kao

javi mi se u inbox rado cu ti pomoci

Evo dakle jucerasnje zarade. Sta drugo reci nego da sam prezadovoljan i da je dosta bolje od google adsensea. I na ovo jos nekih 11E na adsenseu…

2 Likeova