Upit o zaradi na Instant Articles?

Meni jeste, Adsense zarada prosle godine januar je bio bolji od decembra…I ove je recimo novembar i oktobar i septembar, bolji od decembra. Na istoj posjeti.

I ekspertu ili ti ga prvi covjek Marka Zuckerberga sa najpouzdanijim informacijama o Facebooku-u, nauci citati sta pise “MENI”, a meni ne znaci da je i VAMA.

Aha, znači januar jači od decembra? Što ne napraviš neku prezentaciju o tome

Kole, ja znam da pojedini ljudi vole da isticu sebe kako oni sve znaju, ali ti ga pretera! Jel znas koliko faktora utice na CPM? Jel shvatas da neke niche npr ne zavise od Bozicne kupovine? Npr turizam kod nas, deca imaju odmor pocetkom februara, te logicno dodje da turisticke agencije pumpaju pare za odmor u tom periodu. A primera ima jos ihahahaj.
Otvori malo glavu i za nove stvari, ne moras da ludacki non stop tvrdis da si samo ti u pravu. Jako je moguce i realno da ima veci CPM u januaru u odnosu na decembar.

1 Like

Hoce li se ovo ikad popraviti ??

brate toliki je cpm na pop reklamama … je li to adsense?

Ovo je fb ia…brate

zaista loš cpm, kažem ti na pop reklamama koje važe za “divlji” format oglasa je malo manji cpm od toga

Vjerovatno neće ali što ne ukinu barem

Je li meni jedinom groblje IA ili?

Ako je groblje 50% manja zarada u odnosu na prethodni mesec i kod mene je groblje

Je li ko dobio na racun isplatu od Facebook Instant-a ? Od četvrtka mi stoji PAID ali od novaca ni traga ni glasa.

Nije to strano, 50% dobro zvuci. Kod mene na ad break-u je zarada 5x manja :slight_smile: A s’obzirom da sam imao RPM i 3$ u nekim danima, onda je i 10x manja zarada…

I kod mene od cetvrtka pise paid. Stigla mi je i poruka na email da je uplaceno. Evo saf bio u banci. Jos nije leglo.

Evo upravo sam pare podigao sa banke.

Pa to je identična situacija kao prošlog ljeta, mislim da je sedmi mjesec u pitanju.

Pisalo neko vrijeme ‘PAID’ pa sjelo tek 22 ili 23. Ali zato mene ubijaju doslovce.

Naime, meni pise ON HOLD iz nekog razloga. Nisam bas nista dirao u postavkama i nije mi jasno zasto mi to pise. Ima li netko mozda nekakvo rjesenje? Jucer sam jedva poslao poruku instant articles ekipi na fejsu iako sam morao proci neko cudno verificiranje da sam to zaista ja. Nevjerojatno kako otezavaju…

Koliki vam je cpm…

Pozdrav. Koliko treba vremena proci da fb odobri IA. Prosle srijede sam posla jos nista.

Negdje sam citao 10 dana jeli radni ili

Pise 10 dana kod njih, ali nekad to zna otici i na mjesec… Facebook je to, nisu od rijeci