Upload A Photo Of Yourself

Ajde ekipo kak se vi borite sa ovim…Nisan valjda jedini, profili mi traju max 10min i onda famozno :

Upload A Photo Of Yourself Please upload a photo of yourself that clearly shows your face. We’ll check it and then permanently delete it from our servers.

Znam ih tovorit dnevno priko 20 radi ovog problena, nema sto ne pokusavan

Inače to sređujem skidanjem slika s društvenih mreža, ali prvo dobro pregledam mreže. Znači ne sliku neke zvijezde, nego običnog korisnika. Malo bolje pretražiti mrežu.

Sve češće se traži da se napravi selfie s papirom na kojem piše neki naziv i to se šalje kao dokaz stvarne osobe. Takve servise zaobilazim.

Kak tocno mislis, skines tudji selfi na papiru im pise ime ili sto tocno? Ja san pokusa slati i svoje dokumente, profil na moje ime i prezime, datum rodjenja pa samo ode disable.

Ma ovo je za poludit ak izdrzi 5min to mi je vrh.
Zar nitko se ne bori sa ovim???

Da ovo je nesto novo… prvi put sam se susreo sa tim danas … Ovaj Mark je pedercina prava, majke mi…

1 Like

Kak me zivcira covik, najomrazeniji :smiley:
Ali nece prosto nema rjesenja, zat se i cudim da li jos ko ima problen. Pa acc prosa id sam sto san se logova oce ovo. I kad posaljen ode disable

Pokušaj igrati pošteno :slight_smile:
U stvari, sad ti je već kasno, blacklistan si.

1 Like

A kaj tu nije posteno??? Imat profil di ces reklamirati svoj posao, po tome je onda neposteno sto ti ovdi nameces svoj biznis a ne placas wm-u???

Momak, stvari stoje ovako: na bilo kojoj društvenoj mreži možeš reklamirati svoj posao, ali poštujući ToS navedene mreže/stranice/aplikacije. Plaćene reklame imaju svoja pravila, neplaćene isto tako. Ako radiš pridržavajući se pravila, nitko ti neće blokirati profil. Ako kemijaš i pokušavaš biti pametniji od sustava - zna se.
Toliko.

1 Like

varati se na fejsbuku moglo prije 2-3 godine, sada je veoma teško

ljudi skupo plaćaju ruske codere da im naprave cloaker cak i oni nekad dobiju block

Nemoj mi ništa govorit’, teški dani za spamere i trolere. :blush:
Ne mislim na tebe Ruin naravno,. :o:

1 Like

Nećeš takvu sliku naći internetu, jedino ako nekome ne platiš na fiverru da ti to napravi. Neki su prodavali takve usluge, ali ne znam jel ih još ima.

Takve verifikacije ne traže svi, naletio sam na par webstranica, ali kao što sam rekao, zaobilazim ih.

Ako si slao ispravne podatke i svoju sliku, vjerovatno su ti ugasili račun zbog spama. Čim te prijave jedan ili dva admina, odmah ti gase profil.

Po tome onda ja mogu ugasit bilo ciji profil :anguished:

evo jedan primjer:

  1. Danas odlucis napravit account
  2. reg. se, stavio laznu sliku naravno lazne podatke (ista stvar sa pravim podacima)
  3. uclanio se u grupe kako bi mogao spamat sa laznih profila itd. (nebitno dal’ je pravi ili lazni profil)
  4. zaspamujes sve zivo sta se moze sa linkovima i pizdarijama… i da, na kraju dana dobis , Upload a photo of Yourself’’. :open_mouth:
  5. odes na forume i pitas koji je to k… (ekipa se pocne javljat jer je svima isto). vid’ cuda.

FB razvija algoritam koji prati aktivnosti (pogotovo) novih accounta (isto vrijedi za stare). No kako biva sve teze dobit account ljudi odlucuju na razne druge sheme… :slight_smile: gdje ima problem ima i rijesenje :smiley:

1 Like

Kuzin ali je problen kod mene stavka 1 i 2 i tu ide yourself…a pravi je profil. To je problen, a naravano da se uvik moze varat sam je pitanje koliko dobro i kak :smiley: Pitan ovdi jer 80% radi isto, sam sto ili se nisu nasli na crnoj lsiti ili nece da kazu kak se provlace.

nema tu sigurno magicnih trikova za provlacenje … sto prolazi ovaj mjesec sigurno nece sledeci, ako je tebi cilj svaki mjesec cupat kosu i cimat se sta sad kako sad onda trazi magicne trikove

2 Likeova

Poprilicno si upravu za drugi dio, no tak mi je da sad ne mogu ni placati adse jer mi ne odobravaju. Jedino mi je nacin do ikakve izgradnje sajta to.

razumijem u potpunosti, ni ja ne mogu placati adse, ali moras gledati sire, ja sam prije 2 godine bio zakucan za adsense, a progledao sam tek kad sam ga napustio … jesi li razmisljao o SEO? makar bio i grey hat? da promjenis tematiku sajta? adult? spam?