Upload videa na Rumble i zarada?

Da li ima nekog tu da koristi ovu društvenu mrežu za dijeljenje videa , može li se zaraditi šta na ovome? Vidim da pokazuje neku zaradu na videima ima i top earner, lik zaradio 1390$ danas, vidim da Index isto koristi…možda bi ovo mogla biti dobra alternativa youtubeu… @bugi :smiley:

Link: https://rumble.com

I ja sam video da bas dosta sajtova koristi njihove video snimke. A video sam da imaju i reklame, tako da sigurno ima i zarade. Bas sam planirao da istrazim malo oko toga ali nikako. Koliko znam uglavnom amerikanci koriste njih.
Edit: Ja se registrovah, pa cu uporedo da radim YT i Rumble. Od utorka krecem sa snimanjem, najzad :smiley:

Na žalost ja sam osuđen na YT, nemam viralne videe nego turističke, malo pregleda ali dobra klik. Na ostalim servisima nitko neće gledati moje videe.

Da li sme da se uploaduje isti video paralelno na YT i na Rumble?

Ja taj Rumble nisam ni otvarao nikako, ali ne vidim zašto ne bi mogao uploadirati isti video, dapače, naravno ako je video tvoj i zadovoljava standarde o autorskim i drugim pravima. Taj Rumble se vjerojatno i koristi za reklamiranje Youtube videa, a ne obrnuto. :blush:

Dobra alternativa sigurno ne. A opet… nekome je loše i uzljućeno vino alternativa Jack Danielsu. :blush:
Quod licet Iovi… :o:

Dali je netko isprobao rumble.com?
Vidim da ih index ima i dobiju oko $1 na 1000 pregleda.

Postavio sam prvi video, cekam razvoj situacije.

Moze li mala pomoc?
Postavio sam nekoliko videa i na sve mi stoji pendig
U cemu je fora?