Upute za AdSense

Moja ima oko 8k posjeta dnevno, stranica je tipa socijalne mreze :slight_smile: aj da me nece prime pa odgovore fino nego ovako me drze u neizvjesnosti vec skoro 10 dana :frowning:

Nema to veze sa sadržajem stranice, nego jednostavno niste još došli na red.

Kako kaže @steelmaiden vjerojatno niste došli na red. Inače, pored urednog i kvalitetnog sadržaja slobodno uradite stranice o odricanju odgovornosti tj. uvjetima korištenja i stranicu ’ O nama’. Ako već niste

Evo ovde se može provjeriti status aplikaciije :smile:
https://support.google.com/adsense/contact/approvalstatus?hl=en

Ja sam dobio odgovor u roku 2 sata

Hello,

Thanks for writing in. We noticed that you contacted us regarding the status of your application, but when checking your account we realized that your application has already been fully reviewed. To find help with the issue you’re experiencing, we suggest you search or browse our online help resources:

I kada uđem na adsense piše mi resend samo, znači nisamprimljen a nisam dobio nikakve informacie u čemu je bio problem :frowning:

Nećeš ni dobiti konkretan odgovor. Zamisli da svima pona osob objašnjavaju. Tvoje je da sa razumijevanjem pročitaš uvjete i prilagodiš se njima.

I prihvatili su me i sada kao trebam cekati na odobrenje a mogu pristupiti Adsensee panelu. Da li sada ima mogucnosti da me izbace ili ne odobre? Kao cekam da mi Adsensee bude full aproved :slight_smile:

Konačno dobio dopuštenje. Načekao sam se, ali napokon.

Da ne otvaram novu temu, ću tu pitati… Otvorio sam Adsense račun pred nekih 10tak dana, i 08.11. sam došao do onih 10€, kad su mi poslali pin da potvrde adresu… Kada će mi otprilike doći pin, znam da piše od 2 do 4 tjedna, ali ja sam u centru grada? Zanima me da znam oću li moći zaradu podignuti 23.12. (tj. dali će mi do tada doći pin) jer sam prešao 70€ za isplatu?