Utjecaj crtice u domeni na pretraživanje!?

Dakle, interesirame koliko crtica ( - ) utheče na pretraživanje kod googla.

Dati ću primjer:

Želim konkurirati za izraz moj mali auto npr.

Domene su:
mojmaliauto.com
moj-mali.auto.com

Sad me interesira koja će domena bolje prolaziti, vjerujem gornja, ali želim potvrdu.
Da li će ako netko ima domenu npr. mojmali.com izraz moj mali auto pronaći prije tu domenu ili domenu moj-mali.auto.com. Znam da ima puno utjecaja, ali gledamo da su obje domene kreirane istog dana, s istim brojem backlinkova i istim sadržajem. Interesira me koja ima prednost.

Hvala.

Upali ovu forumsku tražilicu, pa je nahrani s nečim poput “domena crtica” i sl.

Kao prvo, ovdje uspoređuješ kruške i jabuke.
Domena mojmaliauto.com
i poddomena moj-mali na domeni auto.com.

Baš to želiš uspoređivati ili pak moj-mali-auto.com?

Izvini sad sam našao temu, ako želiš lockaj. Uglavnom nisam pomiješao domene i poddomene, govorim o domenama.

Ej,
Stavio si tocku prije tamo ako vidis moj-mali.auto.com a to znaci da je poddomena moj-mali napravljena na domeni auto.com sto je malo vjerojatno da posjedujes.Zato je trnac postavo pitanje o poddomenama… U 99 posto slucajeva trazilice ne vide - ali po meni je bolje bez - ali neke domene koje imam ljepse mi izgledaju sa - npr… finance-future(tocka)com itd… Jako ti je bitna i seo optimizacija stranice seo meta tags itd…Ukratko mozes pogledati ovdje na ovoj stranici neke stvari koje ce ti mozda pomoci za pocetak… 2createawebsite.com/traffic/search-engine-traffic.html

Pozdrav i sretno

Je, imaš pravo. Falio sam. Nisam mislio govoriti o poddomeni. Moralo je biti moj-maliauto.com