Uvedene su potkategorije, dobro bi došli novi moderatori - je li netko zainteresiran?

Po uzoru na stari vBulletin forum, i na nagovor mnogih članova, odlučio sam nazad vratiti potkategorije.

Većina ih je sada prazno pa bi neke stare topice trebalo prebaciti u njih.

@chiefwolfinjo je za sada jedini aktivan moderator, dok @apazinjan obavlja pretežno tehničke stvari.

Ima još netko zainteresiran za pomoći oko ovog? Trebalo bi i neke lijepe boje odabrati za potkategorije jer je naslovnica trenutno ugly :smile:

P.S. još uvijek nisam zaboravio na povratak starih datuma registracija članova :wink:

1 Like

Na mene mozes i dalje racunati :older_woman:

Ja sam već 6 godina admin na jednom forumu, te u zavisnosti od funkcije možda bih bio zainteresiran, jer ne želim puno obaveza više.

Što se tiče ove promjene, za sada idem na meni Latest, jer sam se navikao na onu “staru” :smiley: .

1 Like

mogu ja pomoći ako treba

Da ja isto, totalno mi je čudno ovo kategorije :smiley:

s obzirom na to da sam svakodnevno tu, mogu I ja pomoci ako treba :wink:

Mislim da je za moderiranje najkritičniji dio Oglasi koji ima opširan pravilnik, ali ga se članovi ne pridržavaju. Tako da bi bilo dobro da se novi moderator pozabavi tim pitanjem. O tome sam ti već i pisao pa eto da i tu napišem ukratko. Mogu i ja pomoć.

Pošto sam se i ja vratio (nakon 2 godine izbivanja), i to s namjerom da se zadržim, nudim i svoju pomoć.

Prije pauze bio sam moderator na Forum.Hr-u (Informatička tehnologija/Internet) i na forumu Hrvatske Mense.

Jedino što muku mučim sa skriptom ovog foruma, još se borim da nađem najlakši način kako da pratim sve postove koji su napisani od moje zadnje posjete, bez da mi neki od njih promakne…

Hej,

I ja sam se vration nakon 2-3 godine…ako trebas nekoga za promociju/seo tu sam :smile:

Ja bih mogao joomla kategoriju ako ne traži cjelodnevni angažman.