Valentinovo @ Webmajstori

Nemamo puno pripadnica ljepšeg spola ovdje pa će to uglavnom biti muški razgovori.
Hoćete što pokloniti vašoj partnerici? Što? Koja je najljepša stvar koju ste uradili/poklonili partnerici za Valentinovo, a koju je ona vama?

Osobno imam problema s kreativnošću, ne znam što bih napravio ove godine a siguran sam da ona neće podbaciti pa je glupo da budem nepripremljen. Help! :slight_smile:

Gdje se mogu nabaviti oni mali papirići pravokutnog oblika koji su namijenjeni da se lako istrgnu iz blokića, nešto poput ulaznica na neke predstave ili nogometne utakmice ako znate na što mislim. Imaju li takvi blokići nekakav posebni naziv uopće?
Čitam na nekom od naših portala top10 ideja pa su mi se jedino svidjeli “ljubavni kuponi”, a znam da ako ne krenem na vrijeme s ovim da u zadnji tren neću ništa stići napraviti.

Hahaha daj probaj napravit ak imam kakav app gdje da nariktas kad se upali komp nakon 10-tak min iskoci pop up slika sa porukom mozda isto ni lose xD

A ne želim joj dati do znanja da sam geek 24/7, to ionako već zna. Nešto što nije na kompu ako može, ali hvala na prijedlogu svejedno. :slight_smile:

Ovo je forum koji se bavi IT branšom tako da bi neki ljubavni forum morao posjetit xD ovdje nema neke ideje vece od kompa :smiley:

Ma zezam se.

Može, kupiti joj nešto tipa Dedicated kod Hetznera i postaviti tako da kad se spoji na terminal da joj prvo iskoči I love you. To je tako romantično. :o)

Sam pazi da im nepadne server ko kad su mene zeznuli imo skripta i to dobirh custom dizajn koj sam radio i pol godine i sve oslo u zaborav steta bi bilo da propadne valentinovo xD

Misliš na ovako nešto http://www.limes.hr/katalog/papirici_za_kocku_18355/ ?

To imaš u svakoj papirnici i većem centru. Moja ti je preporuka da kupiš anđela. Akaša anđeli nisu skupi a simpatični su.

A nije baš tako … Ja napravio radi takvih stvari blog :smiley: … Daje ideje :wink:

Ne mislim na to, imam te samoljepljive papiriće i njih moraš istrgnuti po redu. Hoću da može istrgnuti koji hoće papirić/kupon, da ne mora ići po redu.

[quote=“toniperic, post:1, topic:11998”]Čitam na nekom od naših portala top10 ideja pa su mi se jedino svidjeli “ljubavni kuponi”, a znam da ako ne krenem na vrijeme s ovim da u zadnji tren neću ništa stići napraviti.
[/quote]

Vidio sam takve knjižice s “ljubavnim kuponima” u nedavno zatvorenom Cmok gift shopu u Zadru.
Probaj potražiti tamo http://www.generalmarket.hr/maloprodaja.html
Imaju razne zezalice “za odrasle”.

Ma ne moraš nešto pretjerano se trudit, bitno je da pokloniš više pažnje za taj dan nego obično. Izvedi je tu noć na večeru (svijeće i vino), kupiš neki slatkiš (u obliku srca ili slicno) i obavezno samo jednu crvenu ružu, to bi trebalo da je oduševi.

Pretjerani i preskupi pokloni daju kontra efekat.

A ako želiš sam ispisati kupone, možeš potražiti po papirnicama "kasa blok"

Pokloni joj crvenu ružu, budi IN ko par milijardi ljudi :wink:

I ja imam s ovim velikih proglema ove godine nikako da budem kreativam u tom smislu pa ljudi sajte neke predloge osim crvene ruze, vecere, vina, svijeca itd to je vec isfurano prije par godina.