Vas Rekordni Mjesecni Bandwith?

Evo kod mene za prvi mjesec teski rekord:
http://postimg.org/image/bg1txf2z9/
preko 600GB, iskreno neznam na sto. Obicno sam u prosjeku oko 400GB, neznam gdje se sad skupilo ovih 200GB dodatnih.

Koliko vi trosite?

P.S. Ovo gore nije napucano na jendom racunalu nego na: 4 racunala i 3 laptopa od kojih se vecina koristi istovremeno.

Jel postoje neki limiti koliko oni ovog free bandwotha daju? Jer znamo da sve ima limite.

1 Like

Možda ti netko embeda sadržaj na drugi site. Imaš u Cpanelu negdje opciju za zašttu od toga.

Ne, ovo je kod mene doma u kuci, ne na siteu, hahaha. Mada izgleda kao da sam server neki teski sa megabitnom vezom…

Da se nisu nakacili neki gremlini ?

Nemam licno iskustva, ali sam citao temu na jednom forumu. Tamo su rekli i zakljucili kako svaki provajder daje “unlimited bandwith” pod kojim podrazumijevaju fair use, to jeste kako i ti sam kazes do odredjene granice. E sad, ne mogu se tacno sjetiti, ali mislim da je tamo neko spominjao neke terabajte i slicno, pa se ti i ne bi trebao brinuti. Ipak najbolje da uzmes ugovor i nadjes tacku koja se tice ovoga i miran si.

Pokrenuo sam vec slicnu temu.
Oko 13TB mjesecno

A evo je i tema

Ljudi ne shvacate, ovo je internet promet sa racunala od kuce, ne host promet. Prije koju godinu kad sam mislio da moram skinuti cijeli internet znao sam imati po 1-1.5 TB mjesecno, komp je 0-24 vrtio torrente, inace sad imam oko 150gb, a u zadnja 2 mj sam ogranicen na 50gb tele2 tak da net koristim striktno za posao.

Pa onda postoji mogučnost da ti se netko spaja na wireless i radi taj promet?

Uh sjecam se bas prije 5-6 godina inače BHTelecom nisi mogao načekati da ti uvedu net ADSL. te sam koristio lokalni net koji je pokrivao jedan mali gradic, dobijes jadnih 20gb download-a iako je tada bio po minimalnoj brzini download, to sam znao spičkati za 3-4 dana pa posle krao po komšiluku toliko im je bio ozbiljan biznis da sam mogao ulaziti sa userom i pwom na komsijin net. User: ime.prezime (komsije) Pass (ime komisije i godina kad je uveo ) primjer User: osman.hadzic Pass osman2012
ahhahahahah
pa posle me ganjaju po selu zbog potrosenog bandwidth :’)
čak sam imao prijetnje od firme da ce me tuziti :smiley: