Vasa instagram statistika

Pozdrav, ne znam da li postoji tema pa da usporedimo medusobno statistiku nasih stranica pa mozemo i pomoc jedan drugom…

Evo moje! Da opisem stranicu prvo!
Nicha je putovanje, lifestyle, vijesti
Domaca publika
Stara oko mjesec i pol
88 postova
1700 pratitelja
Raspon svida mi se izmedu 350 - 1000
Raspon komentara 10 - 30

A evo analitika. Ako kome jos treba neka informacija neka se slobodno javi rado cu pomoci

Da napomenem zadnjih tjedan dana sam manje postovao zato je malo analitika pala jer pripremam jos jedan projekt.

Lp

Inace je stranica stara nesto vise od 1 godine, s obzirom da sam pauzirao par meseca, ja sam zadovoljan.

Kod mene je ovakvo stanje trenutno, ne baš bajno, nešto mi je opalo, ali vratiti ću ja to.
Car nicha, star god i pol.

Koliko follower-a imaš ?

1800 followera trenutno

Update trenutne situacije. Lagano rastemo. Dosli smo do 2300 pratitelja.
Raspon svida mi se izmedu 450 i 1000
Komentari su ostali isti kao prije

Pozdrav ljudi , nova sam na forumu. Imam IG stranicu od 3.7K folovera. Profil imam nepune 3. Godine. Placam ponekad reklame ali zaista slabo dobivam likeove I folowere. Ne znam jesam li na pravoj adresi ali svaki savjet bi mi dobrodosao. Hvala unaprijed.

ostavi link stranice/profila da vidimo o cemu se radi

1 Like

Prvo te puste pa te ugase, kaže dobio si previše na prošlom dosta ti je :smiley:

Iz dana u dan sve više vuče algoritam fejsa :slight_smile:

Ma katastrofa mi je postalo u zadnje vrijeme… Tako mi je samom na jednom postu 14k likes na drugom jedva 3. Algoritam im se poremeti skroz. Izgubis volju odma nastavit… A nove stranice nemoguće proguratii