Vaša mišljenja na hosting ponudu

ja ne znam sta vi onda zelite ako vam je godaddy katastrofa, imam 15-20k dnevno posjete i na deluxe paketu bez ikakvog zastajanja sve radi u najboljem redu :frowning:

ajd kupit cu i ja onda u godaddy-a pa cemo vidjeti, isto deluxe paket

Kada sam ih koristio pre pet godina imali su katastrofalno spore servere i najuzasniju tehnicku podrsku. Da ne pominjem najkonfuzniji moguci admin sistem. Mozda se nesto promenilo u medjuvremenu, ali sumnjam.

4mjeseca sam kod njih i uopšte nemam brige :wink:

Hostao sam sajtove kod jedne hr firme i mjesecno sam placao 27€ host al tehnička podrška je bila užasna ja moram čekati da se taj frajer otrijezni po 2 dana da bi mi rijesio neki problem, em stalno su sajtovi bili down…

sad kod njih sa 10ak evrića imam odličnu podrsku, ne brinem za padanje sajtova, veoma lagan admin panel :wink:

Uf, pa ako si imao i gorih iskustava od GoDaddy-a, onda te razumem. Meni su oni najgore iskustvo u životu :frowning:

Sad ti kazem morao sam cekati frajera da se otrijezni da bi mi napravio nešto :slight_smile:
a placao sam mu 27€ mjesecno da mi odrzava host :smiley:

Ja mogu stavit ruku u vatru kako se ono kaze za Namecheap shared osting. Imao sam ga nekad, ma radio je kao svicarski sat:
vise: https://www.namecheap.com/hosting/shared.aspx

sad sam u dilemi, godaddyev deluxe ili namecheap proffesional paket?