Vase misljenje o blogu: BMBFC

unaprijed se zahvaljujem
link:
http://www.1900bayernmunchen.blogger.ba

Sve na mestu care. Jel ima Bayern dosta fanova na ovim prostorima?

pa poprilicno, moj blog je skoro pokrenut i zasada sam zadovoljan (trenutno sam na nekih 200 - 250 un. posjeta dnevno, ali posto radim live stream prijenose, na dan kad je utakmica posjecenost se znatno poveca pa tako u danima utakmica zabijezim i preko 2500 unikatnih posjeta), a konkurentni sajt iste tematike kao i moj blog ima trenutno oko 1500 un. posjeta svakog dana sto govori da navijaca ima (moja prednost je sto taj sajt i nije nesto :slight_smile: pa polako uzimam posjetioce, na blogu imam vise opcija nego oni na sajtu… )

Aham, super je to poseta za Bayern konrektno zaista, samo napred.

A reci mi video sam da drzis zepterads, koliko ti je klik prosecno? I jel si probao sa AdSense?
I video sam jos za razne klubove na blogger.ba da imas njihove banere? Jel su to tvoji isto ili razmena?
Ako nisu, mogao si videti tako da pokreces za jedan po jedan klub i nakupljas lepu posetu :wink:

zepterads sam prije koristio na jednom drugom sajtu, ali nije islo pa sam ih skinuo, prije dva dana sam stavio na ovaj blog da probam i zarada po kliku zasad je 0.077 US$
na ovaj blog nisam pokusavao sa AdSense.

Nemam vremena bas da pokrecem tolike blogove, ovo je vise iz ljubavi prema Bayernu. I da imam za kasnije gdje reklamirati projekt koji trenutno radim. Ovaj blog ce mi dosta pomoci oko promocije tog novog projekta :slight_smile:

Super je to cena klika za jedan nas ppc servis. Sa zepteradsom cu videti da probam na onom sajtu za filmove. Bolje nego etarget svakako.

A za ostale klubove, mislim da ti to ne bi oduzelo puno vremena, posto je na bloggeru free, setupujes to za sat vremena, podesis temu ubacis par postova i par widgeta tabela itd kao sto si na Bayernovom blogu, i to je to. Posle kad god ugrabis vremena sibnes par backlinkova ka njemu i guras tako jedan po jedan, na svakom da imas po 100-200 poseta kroz par meseci nakupi se to extra i od klikova na oglase a i ljudi koje posle mozes slati na taj drugi glavni projekat :slight_smile: