Vaše mišljenje o projektu

Pozdrav svima
Prije nego predstavim projekt želio bi da se zahvalim @webdeveloping03 @mlukac89 @shimi(njegov preview code koristim kod dodavanja slika :D) @cronex i drugim koji su mi na neki način pomogli :smiley: .

O projektu.
Možda ste na fejsu i ask.fm vidjeli nekada kada pojedini napišu lajk i ocijenim ti izgled ili na ask fm posalju sliku i trazi da se ocijeni.

Napravio sam sajt na uzoru na www.rankmyphotos.com/.

Osnovne fukcije su:

dodavanje slika
ocijenjivanje od 1 do 10
hot or not
notifikacije
search
pratioci
komentarisanje
pozadine
medalje
status
sakupljanje bodova i poena(*poeni služe za kupovanje pozadina)
ukupan broj ocjena i prosječna ocjena za sliku pojedinačno

Sajt još nije potpuno zavšen ostalo je još par sitnica.

Sajt možete posjetiti na www.ocijeni.tk/wel

Očekujem vaša mišljenja i ideje.

mozete se logovati kao user:admin pw: q1

*Na sajtu sam registrovao nekoliko botova i dodao slike sa vk. (korisnici nisu pravi)

Bravo, a sad sve ispocetka. Stranica ne da je zavrsena nego nije niti poceta. Funkcionalnosti nema, a ono sto ima ne radi, dizaj(ustvari nema ga) necu niti spominjati. Itd. Itd. U svakom slucaju, sjedi 2. Jedinica nije samo iz razloga sto si se potrudio i radis na svojoj ideji.

ovako je i jevrejberg pocinjao :slight_smile:

Promijeni kompletan dizajn.

Ok, upravu ste što se tiče dizajna :smiley: promijenit ću ga.
@creatifcode ne znam na šta si mislio “Ono što ima ne radi” ? Možeš navesti primjer kako bi mi pomogao :slight_smile:

Uglavnom sve nanovo napraviti, za takve ti svari nije dovoljan sano dizajn već i funkcionalnost. Dakle uhvati se u koštac sa Javascriptom i nekim od serverskih jezika koji će ti logiku izvodit.