Vaše mišljenje o uspjehu kanala

Bok!

Razmisljam vec pokrenut youtube kanal sa web development tematikom.

Dakle obradio bi teme

  • Kako napraviti dizajn web stranice
  • Izrada web stranice od nule
  • Izrada responsive web stranice od nule
  • Konverzacija staticke web stranice u wordpress
  • PHP serijal
  • OOP PHP serijal
  • Laravel Tutoriali

Itd… Nije mi cilj obogatiti se na kanalu ali opet nebih zelio uloziti tolko truda za 100 pregleda mjesecno …

Zanima me vase misljenje dali bi to ljudima bilo interesantno

Pozdrav,

vjerujem da bi imalo svoju publiku. Da li planiras raditi na hr jeziku ili engleskom?

Na engleskom jeziku ima jako puno takvih tutoriala tako da se jako tesko probiti pa sam planirao na hr

Nemoj samo predugo razmišljati. :slight_smile:
Kreni, pa ćeš vidjeti.
Bolje ako je na engleskom, ali i na domaćim jezicima možeš biti uspješan.

Youtube kanal je prava stvar. :slight_smile:

1 Like

Ako imas znanje sto da ne, ja cu prvi pratiti takav kanal. Volim da gledam sve vezano za web posebno PHP i Laravel uputstva.

To je istina, no i publika je puno manja.

Istina, ali nije toliko zasićeno područje ukoliko odluči raditi na hrvatskom jeziku. Doduše mišljenja sam da je publika toliko mala naspram globala da se opet svejedno ne isplati, čak u svoj toj nezasićenosti.

@Dooki može ti ići gramatika engleskog odnosno engleski u pisanom obliku odlično, ali ako imaš problem s izgovorom mislim da se uglavnom ljudi neće vraćati i gledati tvoje videe jer ih je teško za pratiti.
Ako si odličan u govoru što se tiče engleskog jezika, onda nemaš što razmišljati nego obavezno snimati na engleskom.

1 Like

definitivno na engleskom… sto se izgovora tice ko da crazy russian hacker ima krasan izgovor…

Nema krasan izgovor, ali ima dovoljno dobar da ga nije problem razumjeti.

Dapače, on govori ispravan engleski samo sa svojim ruskim (naopakim) akcentom, što je s druge strane često i simpatično, te čak i lakše razumljivo ne-engleskim gledateljima. :slight_smile:

za takav kanal bilo bi idealno da lekcije prezentiraju neke hooters ili hentai djevojke s maznim glasom…

Al’ znaš kad ćeš šta naučit… Jedino što ćete zabolit ruka, i što ćeš ljepše spavati, al’ od učenja ništa :smiley:

1 Like