Vase misljenje

sta mislite o ovoj stranici, sto nedostaje, sto treba mjenjati itd…

Hattrick Hrvatska Portal

hattrick radio banner nevalja… stavio si offline, isto kao da se radio i zove offline.

under construction slika nevalja… ruzan okvir… ljubicasti :S

tittle sajta nevalja… svaka stranica poseban… umjesto… primjer: stranica | Hattrick Hrvatska

hattrick hrvatska kup je lijep banner.

background sajta je odlican…

sto se ostaloga tice… sve je dobro. :slight_smile:

slazem se za radio, i title, to cu srediti, ali nesto bih jos bacio na ocetnu neke module ili nesto…

samo izvoli… joomla zna da radi čuda. :slight_smile:

i WP isto …

i veća čuda… :bljesak:

bok meni je solidan izgled, niš specijalno al ti mogu reći da ga u IE ne vidim dobro tj linkovi na ljevoj strani su mi jedva vidljivi i ne znam jel na početnoj iznad gumba imaš kaj ali ja to ne vidim.
pozz

ok u mozili se sve vidi normalno!

Evo napravili smo redizajn, pa kako sada izgleda? dali bi po vama trebalo nesto promjeniti, dodati, maknuti… hvala svima na savjetima i kritikama…

Hattrick Hrvatska Portal

nitko nema kritiku niti prijedlog ? :slight_smile:

Meni je cisto ok sta se tice izgleda.

Ne kuzim zasto si trazilicu stavio na dno?
Mislim da bi ona trebala biti odmah vidljiva, ja bi je stavio u header s lijeve strane.

Takodjer bi anketu stavio ispod logina, odnosno, login isto odmah treba biti vidljiv (ako je problem prostor, on se moze sakriti i na klik otkriti).

I “Zapamti me” bi trebao biti checkbox, a ne radio button.

Tražilica ti je neispravna (na naslovnici-početna), pogledaj zašto ne radi kako spada. kad klikneš na traži trebao bi obrisati taj tekst i zamjeniti ga s riječi koju upisuješ.
simpa template
Favicon je super samo što dosta njih fura taj fazon samo s drugim bojama