Važna obavijest o prevarantu s foruma🔔

Bok ekipa! Želim vam skrenuti pažnju na profil @Malisano . Iza njega se krije Mirko Katić koji je već ranije poznat po prevarama što mi je potvrdio i admin kojem je njegov profil prijavljen.

Stranica koja je u opisu profila skr.hr je ujedno i ime istoimenog obrta u Rijeci. Tko ne zna o kome se radi, neka upiše ime u tražilicu ovog foruma. Ili Google!

Meni nije platio zadnju suradnju u kojoj je naručio više tekstova, ali nije big deal - teže je živjeti s reputacijom kakvu dotični ima. :woman_facepalming:t2:

Ja sam podijelila info sa svim kolegama u Zg-u i Rijeci koji rade u IT-u i medijima, pa da se smanji vjerojatnost suradnje s ovakvom vrstom ljudi. Podijelite i vi!

Ovaj forum treba biti mjesto izmjene iskustava, znanja i poštenih suradnji, a ne nečija pozornica za hranjenje ega i opetovane prevare.

2 Likeova

Meni nije jasno kako mu netko do sad nije potrgao kicmu koliko je ljudi zajebo…

4 Likeova

Nije naisao na prave kad tad ce ga neko poslat na hitnu samo nek vara

1 Like

Čitala sam da su ga ljudi prijavljivali, ali očito ništa od toga! Lik uživa u prevarama, ali naići će na nekoga tko to neće tolerirati.

@Lora Autor teme, stavi u naslov ime i prezime pa neka lakše ispliva u Googleu kada se traži njegovo ime. Misliš čovjek se skrasio, pustio ga pubertet i loše ponašanje, ali ovaj po starom…ccc

p.s. nadam se da nisi puno izgubila.

edit: evo i mobitela pa nije zgorega dodati u imenik 0977237443 (sa companywall) iako lako on to promjeni.

1 Like

Baš, prošlo je valjda 10 godina, a on još nije shvatio da je poštenje i ljubav ono što Bog nagrađuje.

Sve drugo je plivanje kontra struje rijeke … iziskiva puno truda, a završava na neželjenoj destinaciji.

1 Like

Ne kaze narod uzalud “tako je kada nekom nesto udje u krv” nevjerovatno ne moze lik da se okane toga i tacka. STRASNO !