Veliki pad CTR-a od petka?

[quote=“Nosf”]Iako je kinda hijack teme malo, evo par riječi:

  • nije bilo velkog updejta, pa nije bilo ni pomaka. Navodno treba čekat apdejte. Ja sam riješio što sam mislio da treba, i čekam slijedeći veći apdejt i što bude bude.
    Zadnji veći pomak na plus je bio tek 21.12.2012, kad je manji dio URL-ova koji rangaju se vratio di je bio. Al manji, znaci 200-300 posjeta na dan.

Što se toga tiče, a vezano i je na ovu temu, priča se naveliko o pandi već ovih dana (neke priče su i da će danas, al o tom potom); i Cutts je reko da stiže pinvgin “o kojem će se ove godine najviše pričati” (u slobodnom prijevodu).

Sad kad zbrojimo znači ove Adsense probleme, i takve velike algoritme (i moguće penale); meni se čini da će kroz neko vrijeme pasti sve što je ikad ikakvi shortcut napravilo na netu, računajući exact match backlinkanje, link sheme, bad linkove, scrapeboxe xrumere i sve po redu što nije “white”. A kad kažem taj ofucan “white”, mislim na regularni normalni marketing. I čak se bojim da će i oni koje neće ranking algosi sjebat, biti subject prilagodbama u adsense, ko već ovih 5k nesretnih. Kužim cilj - sve će bit ko 2005’e natrag, sve mi je jasno, samo prije nego odem spavat svaku noc se pitam dal će botovi to dobro odradit ili će biti mase slučajnih žrtava.

Dakle, držte gaće čvrsto, i let the show begin! Predosjećam skok vrijednosti nekretnina, koje prežive.[/quote]
A gle, kad jedni izgube poziciju drugi dođu na njegovo mjesto, ja se nadam samo da neće biti opet ono da mali izgube sve a dobiju veliki portali. Kad imaš veliki broj sajtova onda se nadaš da će jedni nadoknaditi druge.

Ma panda je nula prema ovom šta su digitsu napravili. To je najgora opcija da ti sjebu adsense acc.

Nosf, mislim da si u pravu, i meni se tako cini, i mislim da ce ostati samo cisti white SEO, i da ce se SEO vratiti na one grane od pred deset godina. Bilo sto sto naginje prema grey SEO metodama ce biti obrisano ili sruseno za ko zna koliko mjesta…

Imam utisak da se CTR vratio, da li ima pomaka kod vas?

Mislio sam na updejt od 1. jula 2013, kad se opet dosta toga menjalo sa tekst Adsima. Jeste primetili neka odstupanja na CTR’u?

https://productforums.google.com/forum/#!category-topic/adsense/reports-and-earnings/Kz-9lxPw9VI[576-600-false]

inače tu ima puno ljudi sa istim problemom…
ja isto imam problema od 3.7. ali svaki dan se pomalo popravlja ali i dalje je na oko 30% ukupne dnevne zarade…

da i meni veliki pad zarade, i ne popravlja se nista…uvijek sma branio taj google, al lagano mi ide na onu stvar…

Uzas… napravio sam adsense na brata pa cu isprobat da li ce biti normalno tako jer sam vidio da drugima normalno radi kad stave sa drugog accounta… samo se nadam da ce kroz dan dva sve bit u normali

I meni je CTR sa 5% pao na 0.89% u zadnja 2 mjeseca.

Da ne otvaram novu temu, ovdje cu pitati. Da li je ikome u zadnje vrijeme jako pao CTR pojavljivanja?

au kako si me zeznuo sa ovim oživljavanjem teme … iščitah masu i tek onda skontam da je iz 2013. godine …

Ne pise cega CTR pa moram pitati @Sacir_Satko

2 Likeova

Ispričavam se! Kontam da ne pravim novu temu kad vec postoji ista! :frowning:

1 Like

Normalno da moras pametnijeg pitat :sunglasses::joy:

1 Like