Veliki problem?! (molim vas procitajte)

Ovako, naisao sam na problem koji nikako ne mogu da resim, pretrazivao i pretrazivao ali nista, konsultovao sve koje poznajem ali jok…
Da predjem na stvar, pokusavam da napravim neki sertifikat za online prodavnicu… problem nije to vec sitnica za koju nemam pomoci, fail sa extenzijom .cnf (u ovom slucaju openssl.cnf) sam nekad pre otvorio preko notepada (a pre toga nije imao default program koji ga otvara) i sad je problem sto kad u comand prompt-u probam da ga konfigurisem on mi taj (openSSL.cnf) otvara u notepad-u a ne preko cmd-a i ne mogu nista da uradim… nzm da li me razumete… znaci problem je sto mi .cnf extenziju otvara sad uvek preko notepada i ne nzm kako da vratim na staro (da .cnf nema default program koji ga otvara)… trazio sam po netu i nasao nesto gde se brise u registrima, obrisao sve po tom tutorialu ali kod mene to nije proradilo (dok je tamo bilo komentara koji tvrde da radi i onih koji imaju problem kao ja)… Verovatno sam promasio i temu i forum ali jedino mi je palo na pamet da ovde ima nekog ko moze da mi pomogne… ako niste razumeli a mislite da mozete da pomognete pitajte me da pokusam bolje da objasnim samo da mi se ovo resi… hitno je!!! :razbi: hvala (znam da sam vas smorio u ova 10 reda :D) :klanjamse:klanjamse:klanjamse KORISTIM WIN 7 64Bit

Probao si desni klik u Exploreru, “Open with”, “Chose default…”, isključiti “Always use…”?

Probao sam ali to je uvek chekirano a ne moze da se odcekira… i to sam guglao kako da namestim ali nista nisam postigao… poludeh… :fiju:

reseno! moze tema off