Viber i brisanje slike

Zdravo svima,
Ne ynam gdje postavit ovo pitanje u koju temu, pa ovdje. Zna li neko kako izbrisanu sliku na viberu “delete for myself” izbrisati “delete for everyone”?
Tnx…

Nikako.
Skoro sam imao slucaj za poslatu sliku u grupi koju sam hteo da obrisem za sve, a greskom sam je obrisao samo za sebe.
Ne moze ni kreator grupe, a ne brisu ni ovi iz Vibera.
Pisao sam podrsci, odgovorili u par minut i napisali da ne moze, da im je zao.
Ovo je bio moj slucaj sa grupom, a ako je tvoj slucaj slanje slike, jedan na jedan, mozda i mogu nesto da urade.

Hvala…
Ja sam sad našla Android Recoverz Tools, kao to bi moglo vratit sliku, pa onda obrisat,…
Al nije besplatno i ne znam dal baš sa sigurnošću funkcionira …

Ma danas se niti na jednoj društvenoj mreži više ništa ne može obrisati… da,postoji dugme Delete, ali se sadržaj samo “ukloni” iz vidljivog dijela mreže

1 Like

Džabe ti to ako je netko ima spremno u mobu.

Da viber to napravi, pogazili bi svoje uvijete koristenja.

We don’t read or listen to any of your chats and calls

Unlike other messaging apps, Viber can’t read your personal chats (including one-on-one chats and group chats) or listen in on your audio or video calls. We can’t access your messages since we use end-to-end encryption by default. You don’t have to go out of your way to turn it on. This means that your private and group communications are completely encrypted so that only you and the people you’re talking to can read or hear them.

Tako je. Kad je slika u svim mobitelima iz grupe, nema šansi za izbisat je. A i uvjeti su jasni. Drugi ću sigurno više pazit kod brisanja slućajno poslate slike :persevere: