Video player sa opcijom za dodavanje prevoda?

Trazim neki player za sajt za gledanje filmova, koji ima opciju da se doda prevod?
Koji player-i su najpopularniji danas kod sajtova za online filmove?

Mnogi preporucuju jwplayer, sad ne znam dal moze tu da se ubaci prevod i kako se ubacuje…
A i kako se uopste instalira taj player na nekom cms sajtu… (dlestarter koristim)…

i koji player koristi filmovizija?

[color=purple][size=28]???[/size][/color]
:smiley:

Ovako od player-a imas poznate JWPlayer i Flow Player,ali ako mislis da stream-ujes filmove sa movie2k,novamov,videoweed,vk itd treba ti plugin…imas VidFetch : Download Videos and Convert Mp3 from Popular Video Site … i Download gkPlugins .Mozes koristit ‘trial’ kod VidFetch-a je 150 pregleda mjesecno,a kod GK gledas pola sata i onda ti limit izadje :slight_smile: ili da kupis plugin…kod Vidfetcha ti je oko 10$ 150,000 pregleda,a GK platis 4$ i gledas koliko hoces :slight_smile:
Filmovizija ti korisiti VidFetch :slight_smile:

hvala na odgovoru…
Pokusavam sad preko vidfetch-a (trial acc)

Registrovao sam se. Isao tamo player integration>jw… instalirao (ubacio vfplayer u root)

Konvertovao sam neki klip sa yt, dobio ovaj link
VidFetch : Download Videos and Convert Mp3 from Popular Video Site …

I sta sada da upisem u editor u admin panelu da bi se klip prikazao na sajtu? :fiju: :njam:

<iframe title="Video player" width="770px" height="401" src="www.tvojsajt.com/vfplayer/play.php?url=link-do-video-sadrzaja&captions=link-do-titla&image=link-do-slike&skin=slim" frameborder="0" allowfullscreen="true" id="VideoPlayer"></iframe>

link-do-slike to ti sluzi kao pozadinska slika dok se film ucitaje :slight_smile:

e hvala… probao sam na wp-u, radi :slight_smile:
sad ja treba samo da se snadjem, posto ovaj dlestarter sto ja koristim, nema u editoru html opciju…
pa ne prikazuje iframe kod… hvala na pomoci :slight_smile:

vidfetch je bezveze, koristi gkplugins

Evo tutorijal :wink:

Moze li neko da mi napise isto ovakav iframe embed code, samo za JW player?

Sta ce ti za jw player ka na njega mozes samo linkove sa youtube da stavljas?

Znam, ali mi bas treba da titlujem jedan klip sa youtubea. Imam php melody, ali on ne podrzava javascript embed code…

Ako nije kasno evo ti orginal player kao u filmovizijii valjda ces kome posluzuti i malo izmijeniti