Video sa drugog kanala na završnom zaslonu?

Pozdrav, treba mi pomoć ovih iskusnih youtubera, da li je po jutubovim pravilima dozvoljeno staviti videozapis sa drugog kanala na završni zaslon primarnog kanala? Za subscribe znam da je dozvoljen, ali videozapis drugog kanala, moguće je znači uraditi to ali da li je dozvoljeno?

Pretpostavljam da misliš na video linkove unutar samog videa, jer ponuđene videe na završnom zaslonu (kad završi film) definira sam Youtube. :blush:

To nije protiv pravila, no jednako tako nije uobičajeno.
Ti bi tako malo polinkao druge svoje kanale? U redu je ako su videi istog nichea.
Javi kakvi su rezultati. :o:

Ja ti to isto radim, kada koristim (uz dopuštenje) materijal sa drugog kanala, na kraju videa ubacim u jedan od onih završnih prozorčića link tog tuđeg, drugog videa, pa mu to dođe kao reklama, i svima dobro…
Maksimalno idu do 4 ta “prozorčića” na kraju videa. E sad je pitanje, koliko će gledatelji izdržati do kraja videa i vidjeti tu najavu, promociju… nazovi je kako želiš… Iz mog nekog iskustva slabo… al opet šteta je to ne iskoristiti…
Isto tako ga možeš linkat i u one napomene koje možeš podesiti da idu za vrijeme trajanja videa, to mi se pokazalo čak bolje od ovog gore navedenog…
Ali… ovako kako je sad krenulo na YouTubeu, a nije dobro… neće nam pomoč ni kožne gače…radit ćemo za kikiriki…

Eee Wolfe, pa gdje si, baš se mislim… :blush:

To spada pod Annotations. Uskoro ga Youtube izbacuje iz upotrebe, a ne možeš ga koristiti nikako niti sada ako si već aktivirao End Screen, što preporučujem jer su tada tvoji linkovi klikabilni i na mobitelu. :wink:

Kod mene fino funkcionira ovaj završni zaslon, gleda publika do kraja :smiley: uglavnom hvala obojici…znači dozvoljeno je to raditi, to mi je bilo bitno da saznam…pozz

Gdje sam ha? Evo me, pokušavam iz YouTubea izbaciti koju “veću” kunu, al slabo, bolje reč nikako…
:confused:

1 Like