Vidi nagrade ove godine - svečanost

Ide li tko ovaj tjedan na Vidi nagrade 2011 svečanost što će biti u četvrtak? Ja ću biti tamo pa se nadam da ce biti i nekog sa foruma :slight_smile:

p.s.
Za one koje ne idu na dodjelu nagrada a imaju vremena poslije 2/3 h za neku cugu i razgovor o webu i ostalim životnim pitanjima nek mi se jave na PM pa da nešto dogovorimo da ne idem u ZG samo radi VIDIja :slight_smile:

Sto je ovo, Web nagrade se dijele, web majstori forum a niko ni rijeci?

Očito ne očekuju neku nagradu… :stuck_out_tongue:

Čestitke dobitnicima nagrada.

pa realno govoreci, prijavio sam sajtove zbog backlinkova :smiley: a o nagradi ne mislim jer iako imam odlican site, nisam Croat a i da jesam site bas i nije moje dijelo 100% xD

A ovakvih kao ja 90% na forumu

Zanimljiva je ta diskrepancija, ovo je najaci forum u HR za web a kandidati i dobitnici najace web nagrade u HR nisu uopce ovdje prisutni.

Odmor nakon proslave ili ?

To sam rekao u nedavno otvorenoj temi, nema ovdje skoro nikoga, imaju pametnijeg posla :wink:

Pretpostavljam da oni već znaju sve osnove webdizajna, marketinga i poslovanja; ovdje bi se eventualno mogli doć družiti. A šta kad je birtija dobro skrivena i sporedan pdf… Čestitke dobitnicima :slight_smile:

I… gdje se može vidjeti prvih 100?
Tko je sa foruma ove godine u prvih 100?

Ja isto tražio, izgleda da zasad jedini čak pogledat video i vidjet po kategorijama siteove.

http://top100.vidi.hr/