Visa inspire ili visa electron

Razmisljam uzet 1 od ove 2 kartice koju mi preporucujete i zasto :smiley:

Drugo jer na netu i paypal prolazi :slight_smile:

Ako planiras da je koristis samo za internet trgovinu, preporucujem ti Visa internet karticu, jer se ne placa odrzavanje…

U kojoj banci je banci ta visa za internet da je besplatna?

pa u intesi…

To bosanska banka a ja sam iz hrv.

Intesa je italijanska, a kod vas je pod imenom Privredna banka :).

http://www.pbzcard.hr/hr/izdavanje-kartica/visa

Naso sam sve kartice od privredne al neznam koja je ta da se neplaca odrzavanje

Prva kartica s tog popisa se dobije sa tekućim računom, drugu dobiješ sa žiro računom, šestu sa deviznim…

Kartice ti se se vežu na račune…

Ostale za koje ti nisam naveo:
treca je kreditna kartica, sistem kao american
četvrta je da ju sam stiliziras, pretpostavljam da je to za tekuci i za ziro
visa classic isto za placanje, a valjda se veze za sve racune ili kako je vec uredjeno…

Ja mislim koristit karticu za paypal i envato market koju mi ti karticu preporucujes za to

To i mene zanima. Treba mi za PayPal najviše. Hvala.

Eto prijatelju ja i ti isto godina :smiley: ja danas mislim uzimat razmisljam visa electron u zaba il pbz

Vidim postoji visa web prepaid kod otp-a i pise da je bez naknade dal to ko koristi

Odeš i pitaš. Npr. u BiH Intesa nudi samo jednu vrstu, a to je Visa Electron Inspire (kod vas pod imenom Inspire) za koju ja ne plaćam ništa jer sam student. Kažeš da ti treba kartica za internet, oni ti kažu koje mogu, a ti onda pitaš koliko koja košta.

visa electron debitna u pbzu… moze paypal ima cvv, ima internet bankarstvo a nema troskova nikakvih skoro…

Frend mi koristi onu visa buissness electro preko ziro racuna isto neplaca valjda se placa ona obicna visa electro 5 kn svaki mjesec