višejezična joomla

Imao bi pitanje za izradu joomle na hrvatski i talijanski jezik,pa me interesira koja bi bila procedura,da li ići u instalaciju 2 joomle ili dodavati nekav plugin( ne znam koji,odnosno koji je najbolji i najjednostavniji)

Ne treba ti nikakav plugin kao ni 2 instalacije, samo instaliraj ta dva jezika i rasporedi svaki modul kao i menu da ti ide posebno za svaki jezik.

Dobro,instaliram oba jezika a koji modul da upotrijebim da mi se prebacuje koji jezik želim

Dodje ti instaliran uz joomlu modul “Language Switcher” sa kojim posjetioci stranice mogu birati jezik ako na to mislis.
Al prije toga moras kreirati novi menu sa hrv jezikom i sa tal jezikom.

Koju joomlu koristis 2.5 il 3.x?

joomla 3.3 inače sada sam radio na Language Switcher ali ne pokazuje mi zastavice,i što se tiće menia,napravio sam dva tal i hr i u svaki sam postavio po jedan članak,kategorije sam napravio pod hr i tal

Jesil ukljucio plugin System - Language Filter, i za svaki meni oznaci jednu Home stranicu

Jesam uključio sam ga ali na kraju ja se cijeli dan zezam,samo zato što nisam u izbornicima stavio jezik koji treba…hvala na pomoći upravo sam sada savladao i to bez ikakvih plugina