Vođenje marketinga, koliko naplatiti i

Pozdrav…

Upravo me kontaktirao jedan poznanik i dao mi nekakvu ponudu za posao sa strane…
Znaci, covjek ima nekoliko svojih brodova,preko sezone bavi se ekskurzijama, najmom brodova i parasailingom itd…
Zanimao se za oglašavanje i kontaktirao je jednu agenciju koja mu je dala ponudu koja mu je preskupa, koja uključuje samo vođenje google kampanje. Cijena kampanje je mjesečno cca 6000kn (bez pdv-a).
Posto nije strucan u IT-u, zamolio me dal bi ja mogao voditi cijeli “marketing”, oglasavanje njegovog posla… cilj je što više rezervacija i upita…

Ja bi mogao ponuditi:

  • vođenje FB stranice
  • vođenje instagram profila
  • vođenje TripAdvisor stranice
  • google ADS oglasi
  • facebook oglasi
  • izrada letaka
  • vođenje web stranice
  • briga o hostingu, domeni, naplati i sigurnosti…
  • online upiti

E sad, covjek zeli da sve vodim umjesto njega, moj je problem sto neznam koliko tu uslugu naplatiti? … Kakva su vasa misljenja?

Napomena: ove stavke ja mogu ponuditi, moze prijedlog cijene za sve stavke ili pojedinacno.

Širok je upit previše.

Što podrazumijevaš pod vođenje FB stranice i Instagram profila? Što nudiš u toj usluzi? DA li ćeš mjesečno povećat 500 followera na IG ili nećeš voditi profil interakcijom s ljudima? Vođenje TripAdvisor stranice što podrazumijeva? Također vođenje web stranice - dodavanje tekstova ili? Koliko upita prima stranica?

Teško je ovako široko odgovoriti.

Odredi koliko ćeš trebat sati mjesečno potrošiti na sve to i pomnoži broj sati sa svojom satnicom. Samo pazi da nakraju to ne bude iziskivalo duplo sati jer po ovome šta si nabrojao ima hrpu posla.

1 Like

Mislim da je ovo čak previše posla za jednu osobu. Ovo sve ne bih radio nikome ispod 10,000kn mjesečno ako želi prave rezultate i da se posvetim 100% tome

4 Likeova

Za sve nabrojano svakog dana ti treba oko 8 h jer bas ima dosta posla, tako da sigurno nece moci ovo da se radi za neke sitne pare.

1 Like